Szaleniec rzucił się na Sylwię Grzeszczak. Dramat na koncercie gwiazdy

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o traumie, jaką przeżyła podczas koncertu. Jeden z uczestników próbował ją zaatakować. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy piosenkarka spotyka się z taką agresją.

Sylwia Grzeszczak należy do jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek. Nic dziwnego, gdyż obdarzona jest bardzo wyjątkowym głosem. Swoją karierę rozpoczęła w programie Idol, gdzie jako 16-latka na castingu zaśpiewała piosenkę Whitney Houston I Will Always Love You. Debiut fonograficzny zaliczyła w 2008 roku albumem Ona i On, który nagrała razem z Liberem. Później gwiazda wydała 3 solowe albumy. Ostatni z nich – Tamta dziewczyna (2016) – uzyskał status podwójnie platynowej płyty.

Prywatnie wokalistka jest żoną Libera. Para pobrała się 28 lipca 2014 roku, a w grudniu następnego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Bognę. Po trwającym dwa lata urlopie macierzyńskim gwiazda wróciła na scenę. W jednym z wywiadów przyznała, z jaką niebezpieczną sytuacją musiała się zmierzyć podczas jednego z koncertów.

Sylwia Grzeszczak opowiedziała o ataku w czasie koncertu

Wokalistka ujawniła szczegóły nieprzyjemnego zdarzenia. Przyznała, że podczas koncertów bardzo często zdarzają się różne, nieprzewidziane sytuacje. Na szczęście w większości przypadków ochrona w porę na nie reaguje. Jednak nie każdemu wydarzeniu można zapobiec i tak też było tym razem, gdy ktoś z uczestników próbował czymś w nią wycelować.

Ktoś faktycznie próbował na scenie czymś rzucić. Zobaczyłam to po chwili. Celował centralnie we mnie – powiedziała Sylwia Grzeszczak.

Gwiazda przyznała, że wszystko rozegrało się w ułamkach sekund i naprawdę wyglądało groźnie. Jednak nie była to pierwsza taka sytuacja, w której ktoś chciał zrobić jej krzywdę.

Dorosły mężczyzna wykręcał mi rękę – przyznała.

Jednak mimo wszystkich tych wydarzeń wciąż czuje się bezpiecznie, będąc w pracy. Zapewnia jej to wspaniała ekipa. Bardzo liczy także na wsparcie fanów, którzy również w pewien sposób są jej ochroną. Obecnie, w związku z epidemią koronawirusa, artystka wstrzymała trasy koncertowe.


Sylwia Grzeszczak w garniturze w zebrę

Sylwia Grzeszczak w garniturze w zebrę

Sylwia Grzeszczak pochwaliła się nową fryzurą

Sylwia Grzeszczak pochwaliła się nową fryzurą

Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×