Sylwia Gruchała chce mieć kolejne dziecko! Jest zachwycona mężem, który od kilku tygodni…

Sylwia Gruchała

Fotografia: AKPA

Sylwia Gruchała w tym roku zdebiutowała w roli mamy. 20 sierpnia przyszła na świat jej córeczka, Julka. Dziewczynka jest owocem floreciski i Marka Bączka. W wywiadzie dla Shape mama Sylwia zdradziła, że jej ukochany dopiero od niedawna jest bardziej aktywny w opiece nad dzieckiem.

Odkąd Julka podrosła i jest bardziej kontaktowa, Marek coraz częściej zabiera ją ze sobą do miasta. Przez pierwsze miesiące praktycznie była cały czas ze mną albo z nami obojgiem, on nie miał takiej śmiałości, żeby zostawić z nią sam – wytłumaczyła. – To dość typowe, bo mężczyźni często zaczynają zajmować się dzieckiem, gdy mają wrażenie, że ono więcej rozumie i mogą z nim nawiązać kontakt. Zauważyłam też, że mąż po prostu nabrał też pewności siebie.

Sylwia Gruchała bardzo cieszy się z obrotu spraw. Nie ukrywa, że to ją upewniło, że plany powiększenia rodziny to dobry kierunek.

Oboje z mężem mamy po kilkoro rodzeństwa, pochodzimy z dużych rodzin i też chcielibyśmy mieć liczną rodzinę. Ale jeszcze nie wyobrażam sobie, że mogłabym w tej chwili mieć drugie dziecko – stwierdziła.

Sylwia Gruchała

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×