Afera rozwodowa Sylwii Gliwy. Przez zarzuty męża aktorka straciła pracę!

Afera rozwodowa Sylwii Gliwy. Przez zarzuty męża aktorka straciła pracę!

Afera rozwodowa Sylwii Gliwy. Przez zarzuty męża aktorka straciła pracę!

Po ośmiu latach szczęśliwego małżeństwa Sylwia Gliwa i Marcin Biernacki rozwodzą się. Niestety w tle nie brakuje afer i skandali, a gwiazda wiele na tym traci. Poznajcie szczegóły ich bolesnego rozstania.

Mówią, że to co dobre szybko się kończy. I to samo spotkało właśnie małżeństwo Sywlii Gliwy i jej wybranka Marcina Biernackiego. Para osiem lat po ślubie postanowiła się rozstać. Niestety nie potrafili znaleźć wspólnego języka więc sprawa rozwodowa może się przeciągać. Ustalić trzeba przyczynę rozpadu małżeństwa oraz ustalić podział rodzicielskich obowiązków nad 7-letnim synkiem.

[wp_quiz id=”816″]

Zobacz koniecznie: Sylwia Gliwa. Znanej aktorce deszcz nie straszny! W tak kusej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy

Na domiar złego mężczyzna oskarża aktorkę o przemoc domową! Jak podaje tygodnik Na żywo, do Okręgowej Prokuratury w Warszawie miało wpłynąć zawiadomienie o znęcaniu się Sylwii nad mężem. Rzecznik prasowy instytucji plotek nie potwierdził, ale wieść obiegła już medialny światek. Dotarła także do pracodawców aktorki…

Znajomi pytają ją, jak było naprawdę, a ona ma oczy pełne łez. Ci, którzy ją znają, wiedza, że nie mogłaby zrobić nikomu krzywdy – mówi informator Na żywo.

Okazuje się, że Sylwia miała wziąć udział w ważnej kampanii zwracającej uwagę właśnie na temat ofiar przemocy domowej. Producenci spotów reklamowych szybko wycofali się z tej współpracy.

Przeczytaj: Na Wspólnej (odc. 2996) Klątwa Brzozowskiego. Kolejna kobieta Michała umrze?

Sylwia to profesjonalistka i potrafiła zrozumieć, tłumaczenie produkcji, że niezręcznie zatrudniać do kampanii osobę, niecieszącą się nieposzlakowaną opinią. Rozstała się z planem, ale cień żalu w sercu pozostał – tłumaczy informator tygodnika.

Efekt jest taki, że rolę w reklamie przejęła po Sylwii inna gwiazda Na Wspólnej. Ona sama będzie musiała teraz walczyć o wybielenie wizerunku i o to, by reszta jej prywatnych, małżeńskich spraw pozostała jej tajemnicą. Niestety sprawa rozwodowa może ciągnąć się jeszcze długie miesiące, a gwiazda po prostu potrzebuje dobrze płatnej pracy, żeby utrzymać siebie i dziecko.

Wiesz? Małgorzata Socha, Joanna Jabłczyńska i Sylwia Gliwa nie oglądają „Na Wspólnej” [WIDEO]


Sylwia Gliwa – Bal TVN 2018

Sylwia Gliwa – Bal TVN 2018

Sylwia Gliwa – pokaz Tomaotomo, wiosna lato 2018

Sylwia Gliwa – pokaz Tomaotomo, wiosna lato 2018

Sylwia Gliwa – 15 lat Na Wspólnej

Sylwia Gliwa – 15 lat Na Wspólnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×