Szukaj

Dumna gwiazda TVP ogłosiła ciążę i pokazała swoje cudne krągłości. „Podwójne szczęście na drugą rocznicę”

Gwiazda TVP jest w ciąży

Gwiazda TVP jest w ciąży

Dziennikarka TVP jest wciąż aktywna zawodowo. Nie zwalniała tempa, nawet gdy okazało się, że jest w ciąży. Na najnowszych zdjęciach widać, że jest to już zaawansowany stan.

Fani sportowych serwisów informacyjnych nadawanych przez TVP, mają kolejny powody do radości. Największa gwiazda sportowego dziennikarstwa TVP – Sylwia Dekiert jakiś czas temu oznajmiła internautom, że jest już po swoich zaręczynach. Atrakcyjna prezenterka, znana z programów Misja – kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty, Dzień dobry Polsko!, Orły Nawałki, Orły Sportu oraz Wielki Test przeżyła szczęśliwe chwile podczas greckich wakacji na wyspie Kos. To właśnie wtedy otrzymała od swojego ukochanego piękny pierścionek zaręczynowy.

Sylwia Dekiert jest w ciąży

Jednak to nie koniec dobrych wiadomości. Właśnie do mediów przedostała się kolejna radosna nowina. Otóż piękna Sylwia jest w ciąży. To będzie trzecie dziecko dziennikarki, a zarazem pierwsze jej i partnera Sławomira Nelupa. Stan Dekiert jest już zaawansowany, co można wywnioskować po zaokrąglonym brzuszku, wyraźnie rysującym się pod dość luźną sukienką.

Zdjęcie gwiazdy zostało zrobione podczas urlopu na Mykonos. Tam właśnie ona i jej narzeczony spędzali drugą rocznicę. Uszczęśliwiony Sławomir dodał post prezentujący ciążowe krągłości. Dumna przyszła mama z czułością trzyma rękę na brzuchu.

Podwójne szczęście na drugą rocznicę – napisał.

W komentarzu pod postem natychmiast pojawiły się gratulacje oraz mnóstwo komplementów pod adresem dziennikarki.

  • Gratulacje raz jeszcze ! Wyglądasz bardzo ładnie.
  • Gratulacje !
  • Jest Pani tak zgrabną kobietą, że trzeba zakładać krótsze długości. W ciąży tylko się pięknieje!

Kolejny kadr rosnącego brzuszka pojawił się niecały miesiąc temu. Tym razem podczas wypoczynku na Mazurach. Na zdjęciu widać mamę wraz z synkiem oraz jej drugą pociechą, która jeszcze znajduje się w brzuszku.

Całą redakcją gratulujemy błogosławionego stanu!


Sylwia Dekiert

Sylwia Dekiert

Sylwia Dekiert

Sylwia Dekiert

Sylwia Dekiert z TVP jest już po swoich zaręczynach

Sylwia Dekiert z TVP jest już po swoich zaręczynach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×