Sylwia Bomba ze łzami w oczach opowiedziała o poważnych problemach. „Ciężko to znoszę”. Jej szczęście nie trwało zbyt długo

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba podzieliła się z fanami trudnym momentem. Celebrytka niedawno kupiła dom, ale nie spodziewała się tego, co wydarzy się później. Jest załamana. O co chodzi?

Sylwia Bomba kilka lat temu zyskała sławę dzięki programowi Gogglebox. Przed telewizorem. W popularnym show przyglądała się najpopularniejszym programom telewizyjnym i komentowała je ze swoją przyjaciółką, nie szczędząc przy tym dobrego humoru. Szybko zyskała sympatię widzów, a dzięki temu zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach.

Sporym przełomem w jej karierze medialnej był moment, gdy dostała zaproszenie od Tańca z Gwiazdami. Tam odpadła tuż przed ścisłym finałem i zgromadziła jeszcze większą ilość fanów, którzy z zaciekawieniem przyglądają się jej dalszej karierze, a także życiu prywatnemu.

W tym drugim w ostatnim czasie sporo się dzieje. Gwiazda rozstała się z ojcem swojej córki Antosi i zaczęła układać sobie życie u boku nowego partnera. Niedawno musiała zmierzyć się z wielką tragedią. Były partner zmarł, a celebrytka długo odkładała moment, w którym przekazała córeczce smutne wieści.

Jeżeli spytasz teraz moją córkę, która ma trzy lata i osiem miesięcy, to powie ci, że został gwiazdką na niebie.

Sylwia Bomba ma problemy z remontem nowego domu

Po trudnych chwilach gwiazda w końcu może odetchnąć, a ostatnio całą swoją energię skupia na remoncie domu. Sylwia kupiła piękną willę, którą już zdążyła pochwalić się w sieci. Niemal natychmiast wzięła się za remont i wykańczanie wnętrz, ale okazuje się, że nie jest to łatwe zadanie. Sama koordynuje wszystkie prace i zamawia materiały, co wymaga od niej sporego zaangażowania i jest bardzo czasochłonne.

Instagramowy profil Sylwii w ostatnim czasie jest zdominowany przez treści dotyczące domu. Właśnie podzieliła się ona nagraniem, w którym przyznała, że sprawa ją przerasta.

Tak wygląda człowiek na dermapenie, który jest na wykończeniu, znaczy, zaczyna wykańczać dom, czyli jest na wykończeniu. Bo słuchajcie, ja nie wiedziałam, że żeby wykończyć dom to trzeba te wszystkie kleje, panele, zlewy, płytki, listwy, gresy, podwieszenia, kibelki, ceramika… Matko boska, czy tylko ja tak ciężko to znoszę? – powiedziała do fanów.

Chociaż dom jest spełnieniem jej marzeń, to zanim się do niego wprowadzi czeka ją niełatwa przeprawa.


mkfkmfkmgmg
Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

vmkkgg

Komentarze

 • Gośćjan pisze:

  Jak widać wystarczy wystąpić w programie dla idiotów i już ma się na chatę . Nie ważne co ma się w głowie wystarczy pajacować na ekranie i już jest nastepna gwiazda tv

 • Gość pisze:

  Jak inni czasami lepiej nic nie mówić zapłacą frajerzy a darmozjady po prawie influ ortopedzi politologii mają tylko opierd..lić kak..ło i dać 1000zł/m2 a za wymiane koła 2000 po to to trzymają szkoda podatników źe umrą na raka na 60 ale remont to remont uwaga na krew papa gen prof bóg i maryja nie mają przyjaciół i to tyle

 • Gość pisze:

  Jak inni czasami lepiej nic nie mówić zapłacą frajerzy a darmozjady po prawie lewie ortopedzi politologii mają tylko opierd..lić kak..ło i dać 1000zł/m2 a za wymiane koła 2000 po to to trzymają szkoda podatników źe umrą na raka na 60 ale remont to remont i to tyle

 • Gość pisze:

  Szkoda,że to mówi na głos.Daje świadectwo o sobie-idiotka.!Gdzie pani srała do tej pory???

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×