Porzucony Marcin Hakiel znalazł pocieszenie w ramionach Sylwii Bomby! Ona też rozstała się z wieloletnim partnerem

Marcin Hakiel, Sylwia Bomba

Marcin Hakiel, Sylwia Bomba

Marcin Hakiel może liczyć na wsparcie ludzi z branży. Jedną z takich osób jest Sylwia Bomba. Ona również niedawno przeżyła głośne rozstanie z partnerem.

Marcin Hakiel Kasia Cichopek tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Zakochali się w sobie na planie programu Taniec z Gwiazdami. Para z czasem sformalizowała swój związek i stanęła na ślubnym kobiercu. Zakochani doczekali się razem dwojga dzieci: 12-letniego Adama oraz 8-letniej Heleny. Niestety rodzice dzieci się rozstali.

Kasia i Marcin przekazali informację o tym za pośrednictwem social mediów:

Drodzy, Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej i ich prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować. Katarzyna Cichopek-Hakiel i Marcin Hakiel.

Choć para zdeklarowała się do niekomentowania tej sytuacji, Marcin zmienił zdanie. Pojawił się w programie Miasto kobiet i w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską opowiedział o kulisach rozstania. Tancerz delikatnie zasugerował, że w życiu Kasi pojawił się ktoś inny.

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się

To wyznanie wzbudziło wiele emocji. Redakcja Plotka skontaktowała się z jedną z osób z otoczenia Cichopek. Ta przekazała, że oskarżenia kierowane przez Hakiela mocno ją dotknęły.

Kasia już wcześniej wiedziała, że Marcin poszedł na wywiad do TVN Style. Ma żal, bo umawiali się, że nie będą prać brudów publicznie i udzielać wywiadów. Gdy dowiedziała się o wywiadzie męża, zadzwoniła do niego z pretensjami. Przypomniała o wzajemnych ustaleniach. A już sugerowanie przez Marcina, że go zdradziła, sprawiło jej ogromny ból. Nigdy w życiu by tego nie zrobiła. Dla niej przysięga w kościele jest święta. Po prostu Marcin jest dzisiaj innym człowiekiem, niż gdy za niego wychodziła. Decyzja o rozwodzie była ich wspólną decyzją. Marcin obiecał Kasi, że już więcej nie będzie roztrząsał ich spraw publicznie.

Nietrudno się domyśleć, że po takich słowach wiele osób deklaruje solidarność z Marcinem.

Sylwia Bomba wspiera Marcina Hakiela. Co zrobiła?

Jedną z nich jest Sylwia Bomba. Gwiazda Gogglebox. Przed  telewizorem wsparła Marcina w obszernym wpisie, który dodała pod jego zdjęciem z Kwaśniewską. Napisała, wysyłając mu wirtualnego przytulasa:

Trzymaj się Marcin! Jestem z Tobą, doskonale wiem przez co przechodzisz. Pamiętaj, że koniec czegoś jest początkiem czegoś nowego. Ściskam.

Przypomnijmy, że influencerka znana z TTV również niedawno rozstała się wieloletnim z partnerem.

Myślicie, że to początek nowej znajomości?


Sylwia Bomba pociesza Marcina Hakiela

Sylwia Bomba pociesza Marcina Hakiela

Marcin Hakiel o rozstaniu

Marcin Hakiel o rozstaniu

Sylwia Bomba w sukni z Zary

Sylwia Bomba w sukni z Zary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×