Szukaj

Sylwia Bomba zaszalała z fryzurą przed nowym sezonem „Gogglebox”. Tak udanej metamorfozy dawno nie było

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba postanowiła zaskoczyć swoich fanów na Instagramie i pokazała się im w całkiem nowej fryzurze. Jak teraz wygląda?

Sylwia Bomba to gwiazda programu Googlebox. Przed telewizorem. Razem ze swoją przyjaciółką, Ewą Morozowską, komentują najpopularniejsze programy telewizyjne. Show przyniosło jej ogromną sławę, dzięki czemu stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych celebrytek w naszym kraju. W Googlebox można liczyć na sporą cotygodniową dawkę śmiechu, ale także na krótki przewodnik po najważniejszych wydarzeniach w show-biznesie.

Sylwia Bomba nowa fryzura

Sylwia Bomba należy do osób, które lubią być w blasku fleszy. Prowadzi z powodzeniem konto na Instagramie, które z dnia na dzień zyskuje kolejnych fanów. Aktualnie gwiazda może pochwalić się pokaźną liczbą 680 tysięcy obserwujących. Bomba co rusz dodaje nowe zdjęcia, czym wprawia w zachwyt.

Niedawno pokazała się w pięknej, długiej kreacji, którą wybrała na wyjście na wesele. Boska koronkowa suknia, w kolorze ecru, w której z powodzeniem mogłaby wystąpić również panna młoda. Sylwia jest kobietą, która uwielbia podkreślać swoje kształty i zdecydowanie widać to w jej stylizacjach.

Jest także osobą, która czasem lubi zaszaleć z fryzurą. I choć ostatnio raczej pojawiała się wszędzie w długich, ciemnych włosach to dziś postanowiła przejść metamorfozę i to nie byle jaką. Burza rozwianych włosów zniknęła, a na miejscu fal pojawiła się grzeczna, prosta stylizacja. Do tego doszła radykalna zmiana długości i mamy gotowy przepis na sukces.

Poniedziałkowe dzień dobry, dzień dobry. I jak..? – zapytała fanów Sylwia.

Oczywiście na odpowiedź nie musiała wcale czekać długo. Momentalnie pod postem pojawił się komentarze od zachwyconych obserwatorów. Padło sporo komplementów pod adresem celebrytki. Nie zabrakło również porównania do innego gwiazdy światowego formatu – Kim Kardashian.

  • Jak pierwszy raz zobaczyłam zdjęcie też pomyślałam kim Kardashian.
  • A ja patrzę i nie wiem, czy to Sylwia Bomba, czy Kim ?

Czy Wy też zauważyliście podobieństwo?


Sylwia Bomba nowa fryzura

Sylwia Bomba nowa fryzura

Sylwia Bomba nowa fryzura

Sylwia Bomba nowa fryzura

Sylwia Bomba na weselu

Sylwia Bomba na weselu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×