Sylwia Bomba pozuje w skąpym body. Uwagę skupia jej brzuszek. Fani dopytują: „To druga ciąża?”. Zrobiło się nieprzyjemnie

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba w drugiej ciąży? Gwiazda pozuje w obcisłym body. Fani dopatrzyli się krągłości. Czyżby wkrótce chciała nam coś przekazać?

Sylwia Bomba zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem. To tam w towarzystwie swojej koleżanki Ewy Mrozowskiej ocenia przeróżne produkcje telewizyjne. 34-latka z miejsca stała się jedną z największych gwiazd stacji TTV. Jej życiem prywatnym zaczęło się interesować coraz więcej osób. Celebrytka zgromadziła na swoim koncie na Instagramie blisko 800 tysięcy fanów. Wielu z nich to mężczyźni, którzy nie ukrywają, że oglądają telewizyjne show tylko dla niej.

Gwiazda nie może narzekać na brak pracy. Drzemiący w niej potencjał zauważyła stacja Polsat. Producenci złożyli jej propozycję nie do odrzucenia – wystąpiła w dwunastej edycji Tańca z Gwiazdami. Partnerował jej Jacek Jeschke. Mimo że nie radziła sobie na parkiecie najlepiej, zajęła 4. miejsce. Widzowie jednak typowali ją do odpadnięcia już po pierwszym odcinku, ponieważ często zdarzało jej się mylić kroki. Pomimo nieprzychylnych komentarzy w sieci, nie poddawała się i na sali treningowej wyciskała z siebie siódme poty.

Bomba po programie nie ukrywała, że jest zadowolona najbardziej z tego, że dzięki treningom zrzuciła kilka nadprogramowych kilogramów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie zmiany zaszły w jej wyglądzie:

Dzisiaj mi to powiedziało 10 osób. Więc schudłam. Taniec to jest fantastyczny sport. Ja się nie ważę. Waga nigdy nie była moim przyjacielem. Natomiast widzę po obwodach, że tu spadło 5 cm, tu 5 i tu 5. Mam luzy w spodniach. Sukienki, które były na wdechu teraz są luźne. Taniec daje niesamowitą przyjemność i kobieta odkrywa w sobie zupełnie inne ruchy i kobiecość. Oprócz tego można tu i ówdzie zrzucić.

Sylwia Bomba w drugiej ciąży?

Temat wagi Sylwii ponownie jest na świeczniku. Wszystko przez nowe zdjęcie, które opublikowała w social mediach. Gwiazda dodała fotkę z sesji ze swoją córeczką i zapytała obserwatorów o to, jakie odczucia w nich wywołuje:

Mój Aniołek. Mam poczucie, że to zdjęcie nie potrzebuje słów. Jakie wywołuje w Was odczucia? P.S uprzedzając złośliwości niektórych, można spytać Panią fotograf: poprosiłam o absolutny brak photoshopa.

Szczególną uwagę internautów przykuł jednak brzuszek Bomby. Wielu zaczęło zastanawiać się, czy ta nie jest w drugiej ciąży:

  • To druga ciąża?
  • Może to ciąża spożywcza.
  • Pani Sylwio, przepraszam, ale jest pani w drugiej ciąży?

Gwiazda natychmiast postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości:

Nie w ciąży, siedzę. Masz idealnie płaski brzuch, jak siedzisz?

Sylwia wyznała również, że ciąża w jej przypadku jest niemożliwa, ponieważ od sześciu miesięcy jest singielką.

Jesteście fanami Sylwii Bomby?


Sylwia Bomba z córeczką

Sylwia Bomba z córeczką

Sylwia Bomba | fot. instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba | fot. instagram.com/sylwiabomba

Jak mieszka Sylwia Bomba?

Jak mieszka Sylwia Bomba?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×