Sylwia Bomba chwali się efektami diety. Tak schudła, że widać każdy mięsień. Ależ sylwetka!

Sylwia Bomba schudła | fot. Instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba schudła | fot. Instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba bardzo schudła. To efekt jej ciężkiej pracy, wyrzeczeń i dążenia do celu. Pochwaliła się swoją smukłą talią. Na brzuszku widoczne są nawet mięśnie.

Sylwia Bomba zyskała ogromną popularność za sprawą programu Gogglebox, w którym wraz ze swoją koleżanką Ewą Mrozowską, komentują telewizyjne produkcje. Wielu fanów formatu nie ukrywa, że włącza program tylko dla niej. Można więc rzec, że 35-latka jest ozdobą show. Gwiazda cieszy się ogromną sympatią wśród widzów. Jej potencjał zauważyła również produkcja Tańca z Gwiazdami.

Pomimo że nie do końca najlepiej radziła sobie na parkiecie, udało jej się zająć 4. miejsce. Widzowie już od pierwszego odcinka typowali ją do odpadnięcia, gdyż ta w połowie choreografii pogubiła się i notorycznie myliła kroki. Sylwia mimo to, nie dawała za wygraną. Wyciskała z siebie siódme poty, a efekty prezentowała co tydzień widzom i jurorom. Dobrze jednak wspomina swoją przygodę, a najbardziej fakt, że udało jej się dzięki treningom zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów:

Dzisiaj mi to powiedziało 10 osób. Więc schudłam. Taniec to jest fantastyczny sport. Ja się nie ważę. Waga nigdy nie była moim przyjacielem. Natomiast widzę po obwodach, że tu spadło 5 cm, tu 5 i tu 5. Mam luzy w spodniach. Sukienki, które były na wdechu teraz są luźne. Taniec daje niesamowitą przyjemność i kobieta odkrywa w sobie zupełnie inne ruchy i kobiecość. Oprócz tego można tu i ówdzie zrzucić – tłumaczyła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Sylwia Bomba schudła. Pokazała efekty

Zdaje się, że Bomba nie spoczęła na laurach. Skrupulatnie trzyma się swojej diety i pilnuje wagi. Gwiazda pochwaliła się efektami i zaprezentowała na swoim Instagramie, na którym śledzi ją prawie 800 tysięcy użytkowników, swoją smukłą sylwetkę.

Idzie coraz lepiej – podpisała fotkę.

Trzeba przyznać, że Sylwia wzięła sobie do serca cel zrzucenia kilogramów. Jej talia przypomina talię osy, a nawet widać delikatnie zarysowane mięśnie. Trzymamy kciuki za wytrwałość w dążeniu do celu.

Zobaczcie efekty.


Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba - Jesienna ramówka TVN 2021

Sylwia Bomba - Jesienna ramówka TVN 2021

Sylwia Bomba - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Sylwia Bomba - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live bomba jest bomba mln fanów ńieźle to jak bigos pani gessler nie stać cię nie komentuj źa 5zł/200g da się zjesc jest pełno a u picia za 35zl/2kg na wynos i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×