Przykry widok. Sylwia Bomba pokazała, co działo się w jej domu w dniu wyprowadzki od partnera

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie po rozstaniu

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie po rozstaniu

Sylwia Bomba rozstała się z ojcem swojej córeczki. Gwiazda opublikowała na życzenie obserwatorów zdjęcie z dnia wyprowadzki.

Sylwia Bomba jest jedną z największych gwiazd TTV. Popularność zdobyła dzięki programowi Gogglebox, w którym wraz ze swoją koleżanką, Ewą Mrozowską, komentuje telewizyjne produkcje. Atrakcyjna 35-latka w mig zyskała stale powiększające się grono fanów. Wielu z nich przyznaje, że włącza telewizor jedynie po to, by ją oglądać. Drzemiący w niej potencjał dostrzegła również produkcja Tańca z Gwiazdami.

Celebrytka na parkiecie miała wzloty i upadki. Zdecydowanie do udanych występów nie można zaliczyć jej pierwszego tańca. Bomba pogubiła się w choreografii i myliła kroki. Mimo to nie poddawała się i wyciskała z siebie na sali treningowej siódme poty. Ostatecznie udało jej się uplasować na 4. miejscu tabeli. Swoją przygodę wspomina pozytywnie, jednak najbardziej cieszy ją fakt, że dzięki wielogodzinnym próbom udało jej się zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów.

Sylwia Bomba rozstała się z ojcem swojej córki

Bomba niedługo przed przyjęciem propozycji wzięcia udziału w Tańcu z Gwiazdami, rozstała się ze swoim partnerem Jackiem. Celebrytka nie ukrywa, że bardzo długo walczyła o ich miłość, jednak przyszedł moment, w którym powiedziała sobie dość:

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa – zdradziła na łamach magazynu Party.

Jacek i Sylwia zostali rodzicami. Ich córka Tosia przyszła na świat 3 lata temu. Bomba zapewnia jednak, że jej relacja z byłym partnerem, nie wpływa na kontakt ojca z dziewczynką:

Jacek jest dla Tosi najlepszym tatą i oboje dołożymy starań, by ich kontakty się nie zmieniły.

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie z wyprowadzki

Gwiazda wykorzystuje social media do tego, by być w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 800 tysięcy osób. Bomba chętnie publikuje posty obrazujące jej codzienność i stara się regularnie odpowiadać na nurtujące jej fanów pytania. Co jakiś czas publikuje specjalne okienko, w którym można zapytać ją o wszystko. Tym razem celebrytka zmieniła nieco zasady gry. Poprosiła obserwatorów o to, by dokończyli zdanie: „Wstaw zdjęcie gdy…”.

Jedna z internautek poprosiła o pokazanie zdjęcia, kiedy Bomba rozstała się z Jackiem. Ta opublikowała fotografię, na której widać spakowane rzeczy jej córeczki.

Wzruszający widok?


Sylwia Bomba pokazała zdjęcie po rozstaniu

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie po rozstaniu

sylwiabomba_136970876_1168057956968309_8398383201286229256_n

Jak mieszka Sylwia Bomba?

Jak mieszka Sylwia Bomba?

Jak mieszka Sylwia Bomba?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×