Koniec miłości. Sylwia Bomba rozstała się z partnerem, którym jeszcze niedawno się zachwycała. Co zniszczyło ich miłość?

Zdjęcie (1) Koniec miłości. Sylwia Bomba rozstała się z partnerem, którym jeszcze niedawno się zachwycała. Co zniszczyło ich miłość?

[1/4] Sylwia Bomba ma nowego partnera

Zdjęcie (2) Koniec miłości. Sylwia Bomba rozstała się z partnerem, którym jeszcze niedawno się zachwycała. Co zniszczyło ich miłość?

[2/4] Sylwia Bomba z partnerem na randce

Zdjęcie (3) Koniec miłości. Sylwia Bomba rozstała się z partnerem, którym jeszcze niedawno się zachwycała. Co zniszczyło ich miłość?

[3/4] Sylwia Bomba z nowym partnerem

Zdjęcie (4) Koniec miłości. Sylwia Bomba rozstała się z partnerem, którym jeszcze niedawno się zachwycała. Co zniszczyło ich miłość?

[4/4] Sylwia Bomba. Jesienna ramówka TVN 2022

Komentarze

  • Gośka pisze:

    Milczenie jest złotem…Sylwio.

  • Dla kobiety która mnie wspiera w mych cieszkich chwilach pisze:

    Z mego serca radosnej oddali życia gdzieś wdali bicia naszych serc która kocham wierzę w nią i kocham pociesza mnie w cieszkich chwilach Sylwia Grzeszczak tak to ja Łukasz O Singiel Najdroższe moje serca kocham tęsknię

  • Gość pisze:

    Z imieniem życzliwości i szczerej miłości wytrwania cierpienia mojego imienia Łukasza O. Dla Sylwii Grzeszczak która wspiera mnie w duchu wnętrzu mego serca w zajemnoscia kocham ją mam ją w srodeczku mego serca na wieki aż opadną mi powieki

×