Koniec miłości. Sylwia Bomba rozstała się z partnerem, którym jeszcze niedawno się zachwycała. Co zniszczyło ich miłość?

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

Sylwia Bomba od kilku miesięcy była w związku z tajemniczym, młodszym od siebie mężczyzną. Relacja należy już do przeszłości. Celebrytka rozstała się z partnerem.

Sylwia Bomba kilka lat temu pojawiła się w Gogglebox. Przed telewizorem. Dzięki show szybko zyskała sympatię widzów, a dzięki temu zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach. Dostała także zaproszenie od Tańca z Gwiazdami. Tam odpadła tuż przed ścisłym finałem i zgromadziła jeszcze większą ilość fanów, którzy z zaciekawieniem przyglądają się jej dalszej karierze, a także życiu prywatnemu.

Ostatnio celebrytka zmagała się ze sporymi zawirowaniami. Najpierw rozstała się z ojcem swojej córki Antosi. Niestety były partner Bomby nagle zmarł. Sylwia długo odkładała moment, w którym przekazała córeczce smutne wieści.

Jeżeli spytasz teraz moją córkę, która ma trzy lata i osiem miesięcy, to powie ci, że został gwiazdką na niebie.

W międzyczasie jej serce zabiło mocniej po raz kolejny. Bomba w sieci pochwaliła się, że ma nowego partnera. Nigdy jednak nie pokazała jego twarzy.

To jest taki mężczyzna, przy którym czuję, że nic już nie muszę udowadniać, wlał taki niesamowity spokój w moje serce… Mój nowy partner jest takim mężczyzną z krwi i kości, więc jeżeli napotykam jakiś problem i idę do niego, to do mnie mówi: „taki problem to nie problem, daj mi dwie minuty”. Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego mężczyznę, który sprawia, że mogę się czuć spokojna, jeżeli mi się coś nie uda, to on na pewno to załatwi – zachwycała się nim Bomba.

Niestety, okazuje się, że ta relacja już należy do przeszłości.

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem

Sylwia Bomba jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie jednak fani zauważyli, że mężczyzna nie pojawia się w jej publikacjach. Zaczęli więc dociekać, co dzieje się w jej związku. Podejrzenia o rozstaniu Bomba sama podsyciła:

Pytacie się, czy mam duży ogródek. Taki w miarę. Idealny dla singielki z dzieckiem – powiedziała w relacji na początku listopada, kiedy oprowadzała fanów po nowym domu.

W związku z tym Fakt postanowił zbadać sprawę i ustalił, że Sylwia Bomba rozstała się z parterem.

Tak, ten związek jest już przeszłością – powiedział dziennikowi informator z bliskiego otoczenia byłej pary.

Mężczyzna, z którym w ostatnich miesiącach spotykała się Bomba, odmówił komentarza.


Sylwia Bomba ma nowego partnera

Sylwia Bomba ma nowego partnera

Sylwia Bomba z partnerem na randce

Sylwia Bomba z partnerem na randce

Sylwia Bomba z nowym partnerem

Sylwia Bomba z nowym partnerem

Komentarze

  • Gośka pisze:

    Milczenie jest złotem…Sylwio.

  • Dla kobiety która mnie wspiera w mych cieszkich chwilach pisze:

    Z mego serca radosnej oddali życia gdzieś wdali bicia naszych serc która kocham wierzę w nią i kocham pociesza mnie w cieszkich chwilach Sylwia Grzeszczak tak to ja Łukasz O Singiel Najdroższe moje serca kocham tęsknię

  • Gość pisze:

    Z imieniem życzliwości i szczerej miłości wytrwania cierpienia mojego imienia Łukasza O. Dla Sylwii Grzeszczak która wspiera mnie w duchu wnętrzu mego serca w zajemnoscia kocham ją mam ją w srodeczku mego serca na wieki aż opadną mi powieki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×