Sylwia Bomba pokazała się fanom przed metamorfozą. Dodała zdjęcie w bieliźnie. Po tamtej kobiecie nie ma już śladu. Ale zmiana!

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba przeszła wielką metamorfozę. Jak wyglądała wcześniej. Odważyła się pokazać zdjęcie, gdy była w najgorszej formie. Zapozowała w samej bieliźnie. Zmiana jest imponująca. 

Sylwia Bomba to jedna z najbardziej znanych celebrytek w kraju, a swoją popularność zawdzięcza udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Rozrywkowy format przyniósł jej spore grono fanów, którzy interesują się przede wszystkim jej życiem prywatnym. Długo nie musiała też czekać na inne propozycje z branży. Stacja Polsat zaproponowała jej udział w Tańcu z Gwiazdami. Na parkiecie radziła sobie tak dobrze, że odpadła tuż przed wielkim finałem. To sprawiło, że stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna.

Po programie Sylwia przeżyła wyjątkowo trudny czas. Przez kilka lat była związana ze starszym od siebie Jackiem Ochmanem. Para doczekała się córeczki, Antosi, ale ich miłość w zeszłym roku dobiegła końca.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia – napisała.

Mężczyzna walczył z nałogiem alkoholowym. Niestety kilka tygodni temu zmarł.

Sylwia Bomba pokazała się przed metamorfozą

Sylwia od jakiegoś czasu może liczyć na ogromne wsparcie. Gwiazda ma u swojego boku mężczyznę, który jest jej największym oparciem. Nie ukrywa przed fanami, że jest zakochana. Obecny partner poznał ją już po metamorfozie. Jakiś czas temu celebrytka walczyła z dodatkowymi kilogramami. Jej ciało nie wyglądało najlepiej, ale podjęła walkę o smukłą sylwetkę, co zdecydowanie jej się udało. Teraz zachwyca figurą, ale nie ma oporu przed tym, żeby pokazać, jak jej figura wyglądała wcześniej.

Jak przystało na influencerkę, Sylwia chętnie odpowiada na pytania fanów. Ci w ostatniej serii pytań poprosili ją o zdjęcie, na którym nie wygląda najlepiej. Bomba bez skrępowania udostępniła fotografię z dodatkowymi kilogramami, i do tego w samej bieliźnie.

Na kolejnym zdjęciu zaprezentowała się jednak po metamorfozie. Trzeba przyznać, że jej przemiana jest imponująca. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba. Jesienna ramówka TVN 2022

Sylwia Bomba. Jesienna ramówka TVN 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×