Sylwia Bomba pochwaliła się wyremontowanym salonem w nowej willi. Już wiadomo, że będzie mieszkała w luksusach. Ale tam pięknie!

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba niedawno pochwaliła się nagraniem, na którym mogliśmy zobaczyć jej nowy. Zamieszka z córeczką w imponującej willi. Teraz pochwaliła się salonem. Pięknie się urządza. 

Sylwia Bomba zyskała sławę i rozpoznawalność dzięki programowi Gogglebox. Przed telewizorem. W popularnym show oglądała hity telewizyjne i komentowała je na antenie ze swoją przyjaciółką, nie szczędząc przy tym dobrego humoru. Szybko zyskała sympatię widzów, a dzięki temu zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach. Swoje 5 minut sławy wykorzystała książkowo i na stałe znalazła miejsce w show-biznesie.

Celebrytka szybko doczekała się też kolejnych propozycji i zaczęła występować w nowych programach. Jeszcze większą rozpoznawalność zapewnił jej udział w Tańcu z Gwiazdami. W 12. edycji uwielbianego przez widzów talent show odpadła tuż przed ścisłym finałem.

Zmagania na parkiecie sprawiły, że teraz jej poczynania śledzi jeszcze więcej fanów. Ostatnio jej Instagram zdominował temat nowego domu. Sylwia już pochwaliła się, jak prezentuje się willa, w której właśnie zaczyna się remont. Salon będzie wyglądał jak marzenie.

Sylwia Bomba pokazała salon w nowym domu

Sylwia jakiś czas temu ogłosiła szczęśliwą nowinę. Celebrytka kupiła willę w nowym budownictwie. Piękny dom w stanie deweloperskim to spełnienie jej marzeń. Przyznała, że robi to dla swojej czteroletniej córeczki. Remont jest dla niej jednak ogromnym wyzwaniem.

Tak wygląda człowiek na dermapenie, który jest na wykończeniu, znaczy, zaczyna wykańczać dom, czyli jest na wykończeniu. Bo słuchajcie, ja nie wiedziałam, że żeby wykończyć dom to trzeba te wszystkie kleje, panele, zlewy, płytki, listwy, gresy, podwieszenia, kibelki, ceramika… Matko boska, czy tylko ja tak ciężko to znoszę? – powiedziała do fanów na Instagramie.

Intensywna praca nad urządzaniem domu daje jej w kość, ale efekty są spektakularne. Celebrytka ma już wizualizację salonu i pochwaliła się nią sieci. W centralnym punkcie stanie jasna wygodna sofa. Nie zabraknie też zabudowanej pod schodami biblioteczki i innych ciekawych akcentów. Można dostrzec, że Sylwia stawia na jasne kolory i drewniane dodatki.

To, jak będzie już niebawem wyglądał salon w domu celebrytki zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba?


Sylwia Bomba pokazała salon

Sylwia Bomba pokazała salon

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Sylwia Bomba kupiła nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×