Córeczka Sylwii Bomby w bardzo tanim ubranku z Lidla. Za kilka groszy wystylizowała ją na małą księżniczkę

Sylwia Bomba z córką

Sylwia Bomba z córką

Sylwia Bomba chętnie dzieli się zdjęciami swojej uroczej córeczki Antosi. Malutką widzieliśmy już w niejednej stylizacji. Tym razem gwiazda zdecydowała się na ubranko za kilka złotych. Dziewczynka wygląda w nim naprawdę uroczo. Ile kosztuje body i gdzie można je kupić?

Sylwia Bomba zyskała sławę, biorąc udział w Gogglebox. Przed telewizorem. Tam, razem ze swoją przyjaciółką, Ewą Mrozowską, komentowały najpopularniejsze programy telewizyjne. Show jest nie tylko przewodnikiem po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniową sporą dawką śmiechu i rozrywki.

Celebrytka ma bardzo napięty grafik. Jest nie tylko gwiazdą programu nadawanego w TTV, ale również zapaloną influencerką. Jednak największa pasją Sylwii jest fotografia. Kwarantanna dała jej nie tylko czas na odpoczynek, ale i na rozwijanie swojego talentu. Dzięki temu jej fani mogą regularnie podziwiać, nie tylko samą gwiazdę, ale przede wszystkim jej uroczą córeczkę.

Sylwia Bomba dodała zdjęcia córki

Sylwia jest dumną mamą i chętnie chwali się zdjęciami swojej małej córeczki. Internauci nie szczędzą ciepłych komentarzy pod adresem uroczej 15-miesięcznej Antosi. Celebrytka chętnie chwali się kadrami z rodzinnej codzienności. Najnowszy post rozczulił serca wszystkich obserwatorów.

Córka Sylwii Bomby w body z Lidla

Trzeba przyznać, że mała Antosia to słodki bobas. Ubrana w różowe dresy rozdaje rozczulające uśmiechy. Urodę zdecydowanie odziedziczyła po ślicznej mamie. Internauci są też zachwyceni fryzurą dziewczynki. Malutka ma na czubku głowy dwa urocze kucyki. Sylwia uwielbia stroić swoją córkę. Jej stylizacje zawsze wzbudzają zachwyt jej fanów. Tym razem gwiazda pokazała, że nawet za kilka złotych można kupić piękne ubrania dla dziecka. Mała Antosia ma na sobie body z Lidla. W sklepie można je nabyć w zestawie trzech sztuk za około 18 zł. Jedna sztuka zatem nie kosztuje więcej niż 6 zł. Biorąc pod uwagę ceny dziecięcych ubranek znanych marek, to śliczne body z Lidla, są prawdziwym hitem cenowym.

 

 

Body z Lidla

Ten fakt oczywiście nie umknął obserwatorom Sylwii, którzy nie tylko zachwycali się urodą Antosi, ale pochwalili to, że nie zawsze kupuje markowe ubranka z najwyższej półki:

  • No wreszcie nie same firmówki, a zwykłe body z Lidla.
  • Antosia coraz ładniejsza.
  • Śliczny cukiereczek.

Sylwia Bomba - córka Antosia

Sylwia Bomba - córka Antosia

Sylwia Bomba - córka Antosia

Sylwia Bomba - córka Antosia

Sylwia Bomba - córka Antosia

Sylwia Bomba - córka Antosia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×