Sylwia Bomba chwali się metamorfozą. Pod okiem stylistów fryzur zafundowała sobie nowy look

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę

Sylwia Bomba zmieniła fryzurę. Gwiazda zdecydowała się na metamorfozę. Na jej głowie pojawiły się loki. Efektem podzieliła się z internautami.

Sylwia Bomba zdobyła tytuł magistra na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Studiowała również grafikę. Obecnie stara się łączyć oba te zawody:

Jestem dyplomowanym fotografem, z czego jestem bardzo dumna. Ja jak już byłam na studiach w szkole filmowej, to tam Photoshop był bardzo źle widziany. No ale byłam też na drugich studiach, uczyłam się grafiki, bo chciałam być też grafikiem i łączyć oba te zawody – wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

Gwiazda prowadzi własną agencję reklamową, a także jest właścicielką studia fotograficznego. Dziś jest także jedną z największych gwiazd stacji TTV.  Popularność spadła na nią dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Przed telewizorem, w którym ocenia inne produkcje telewizyjne. Jest osobą niezwykle szczerą oraz pogodną, czym zaskarbiła sobie sympatię widzów.

Drzemiący w niej potencjał dostrzegła również stacja Polsat, która złożyła jej ofertę wystąpienia w Tańcu z Gwiazdami. Celebrytka przyjęła propozycję. Wkrótce okazało się, że nie najlepiej radzi sobie na parkiecie. Notorycznie myliła kroki oraz zapominała choreografii. Ostatecznie jednak sympatyczna brunetka uplasowała się na czwartym miejscu w tabeli.

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę. Postawiła na loki

Sylwia Bomba prężnie rozwija swoje konto na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 780 tysięcy osób. To tam dzieli się przemyśleniami, informuje o kolejnych projektach, a także relacjonuje część swojego życia. Tym razem gwiazda odwiedziła jeden z warszawskich salonów fryzjerskich. Na początku nie zdradzała, jakie ma plany co do zmiany fryzury:

Zobaczcie, w jakim ja dzisiaj jestem miejscu. Co to będzie, co to będzie? – podsycała ciekawość odbiorców.

Gwiazda pod okiem specjalistów od wizerunku przeszła metamorfozę. Na jej głowie pojawiła się burza loków. Dodatkowo włosy zostały uniesione u nasady. Zdjęcia po metamorfozie dostępne są w naszej galerii.

Uważacie, że pasuje Sylwii taka fryzura?


Sylwia Bomba metamorfoza

Sylwia Bomba metamorfoza

Sylwia Bomba metamorfoza

Sylwia Bomba metamorfoza

Sylwia Bomba metamorfoza

Sylwia Bomba metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×