Sylwia Bomba pierwszy raz skomentowała rozstanie z partnerem: „Walczyłam o tę miłość do końca”. Co poszło nie tak?

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba kilka dni temu poinformowała fanów o rozstaniu z partnerem. Gwiazda zamieściła w sieci krótkie oświadczenie i przez jakiś czas nie komentowała sprawy. Ostatnio pokusiła się o kilka słów więcej. 

Sylwia Bomba to jedna z największych gwiazd programu Gogglebox. Przed telewizorem. Razem ze swoją przyjaciółką Ewą komentowały na bieżąco, to co dzieje się w polskiej telewizji. Show, w którym od dawna brała udział stało się świetnym przewodnikiem po tym co oferują widzom poszczególne stacje, ale także sporą dawką dobrego humoru. Wszystko odbywa się bowiem w bardzo zabawny sposób. Dzięki temu formatowi Sylwia stała się bardzo popularna i zyskała uznanie fanów.

Cieszy się nie tylko zainteresowaniem fanów, ale także kolejnymi propozycjami pracy. Już jesienią lubiana celebrytka będzie jedną z uczestniczek programu Taniec z Gwiazdami. Niestety nowe zawodowe wyzwanie zbiegło się w czasie z przykrymi wydarzeniami w życiu prywatnym. Sylwia kilka dni temu przyznała, że rozstała się ojcem swojej córeczki Antosi. Wszystko oznajmiła fanom w krótkim oświadczeniu.

Sylwia Bomba skomentowała rozstanie z partnerem

Sylwia Bomba do tej pory świetnie radziła sobie, łącząc karierę z rodzinnym szczęściem. Razem ze starszym partnerem wspólnie wychowywali córeczkę Antosię. Dziewczynka ma już 2,5 roku i jest oczkiem w głowie rodziców. Niestety oni nie widzą już dla siebie wspólnej przyszłości.

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia – napisała w sieci.

Gwiazda w rozmowie z magazynem Party opowiedziała nieco więcej o tym, dlaczego podjęła decyzję o rozstaniu. Gwiazda wynajęła mieszkanie, do którego wprowadziła się razem z Antosią. Pragnie rozpocząć nowe życie.

Walczyłam o tę miłość do końca. Chciałam, by moja córka miała pełną rodzinę. Nie udało się, ale zrobię wszystko, by była szczęśliwa. […] Teraz chcę zamknąć przeszłość i zacząć nowy etap. Wierzę, że jeszcze będę szczęśliwa – zdradziła Sylwia.

Pomimo zakończenia relacji Sylwia nadal chce pozostawać w dobrych stosunkach z byłym ukochanym. Podkreśliła, że jest on bardzo dobrym tatą dla Antosi i chce, aby nadal tak pozostało.

Jacek jest dla Tosi najlepszym tatą i oboje dołożymy starań, by ich kontakty się nie zmieniły.

Gwiazda z optymizmem patrzy w przyszłość i już nie może się doczekać pierwszych treningów do Tańca z Gwiazdami. Wierzy, że taniec pozwoli jej zapomnieć o rozstaniu.

Słyszałam, że taniec ma ozdrowieńczą moc. Wierzę, że wytańczę sobie dużo ozdrowieńczych rzeczy – skwitowała Sylwia.

Aktualnie gwiazda przebywa z Antosią na krótkich wakacjach w Toskanii. Tuż po powrocie zapewne rozpocznie przygotowania do tanecznego show.


Jak mieszka Sylwia Bomba?

Jak mieszka Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba - sylwester 2020

Sylwia Bomba - sylwester 2020

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×