Szukaj

Rodzina królewska martwi się o księżną Kate. Szczególnie królowa przejęła się tym, co zobaczyła

Księżna Kate, królowa Elżbieta II

Księżna Kate, królowa Elżbieta II

Książę William jest coraz bardziej zaniepokojony wagą i zdrowiem Kate. Jego żona jest coraz szczuplejsza, ale dopiero królowa Elżbieta II uświadomiła mu, jak bardzo.

Księżna Kate jest chyba jedną z najbardziej zapracowanych osób w rodzinie królewskiej i najbardziej lubianych przez Brytyjczyków. Nie tylko udziela się charytatywnie, reprezentuje królową, towarzyszy księciu Williamowi w jego zobowiązaniach, to jest też przecież mamą trojga maluchów, które ciągle wymagają jej uwagi. Wydawałoby się, że blokada spowodowana koronawirusem i kwarantanna spowodują, że trochę odsapnie, nabierze sił, jednak ona jest coraz szczuplejsza – co raczej dziwne, bo izolacja działała na ludzi raczej odwrotnie. To bardzo niepokoi jej męża, ale dopiero reakcja królowej Elżbiety II uświadomiła mu, jak bardzo schudła jego żona i zmartwił się jeszcze bardziej.

Książę William i królowa Elżbieta II martwią się o Kate

William boi się o coraz chudszą Kate – głosi nagłówek najnowszej historii w Life & Style. Niedawno para po raz pierwszy osobiście wystąpiła po pandemii podczas wizyty w Queen Elizabeth Hospital i według magazynu wywołało to falę niepokoju o Middleton, ponieważ wydawała się chudsza niż kiedykolwiek.

Jest bardziej zestresowana niż kiedykolwiek – powiedział anonimowy informator.

Ujawnił, że Kate zmaga się z wykonywaniem obowiązków dla królowej Elżbiety a opieką nad trojgiem dzieci.

Nie ma ani minuty dla siebie i trudno jej sobie z tym poradzić – kontynuuje  donosiciel – Teraz jej waga gwałtownie spadła, a jej bliscy, w tym William, są zaniepokojeni.

Chociaż księżna Cambridge może wyglądać na zadowoloną dla osób z zewnątrz, podobno nie trzyma się zbyt dobrze.

Kiedy Kate czuje się przytłoczona, nie może spać i zapomina o jedzeniu. Publicznie pokazuje opanowanie i profesjonalizm, ale za zamkniętymi drzwiami jest strasznie zirytowana i nerwowa.

Kryzys najwyraźniej nie umknął jej mężowi.

William potajemnie konsultował się z królową w sprawie zluzowania harmonogramu Kate.

Ponieważ królowa Elżbieta podjęła dodatkowe środki ostrożności, aby zachować bezpieczeństwo przed koronawirusem, bardziej zaangażowała w obowiązki żonę wnuka, ale kiedy zobaczyła Kate, to aż zbladła – ona nigdy nie wyglądała tak szczupło, a przecież większość ludzi narzekała, że podczas kwarantanny tyje. Od razu zgodziła się na przeorganizowanie kalendarza Middleton.

William dodatkowo ułożył plan pomocy swojej przemęczonej żonie.

I tak jest praktycznym tatą, ale nalega na wzięcie większej odpowiedzialności, aby zyskać trochę czasu dla Kate, aby mogła o siebie zadbać – dodaje dobrze poinformowany donosiciel – Kate jest perfekcjonistką i są chwile, kiedy odmawia przyznania się, że za bardzo się stara. Dlatego William zorganizował romantyczne wakacje, aby mogli spędzić razem wspaniały czas bez dzieci.

Według informatora książę William planuje zostawić swoje dzieci z teściową i wyjechać na krótkie wakacje.

Docenia wszystkie jej wysiłki i ciężką pracę, a chce, by Kate poczuła się lepiej, żeby wróciła jej dawna radość.

Miejmy nadzieję, że plan Williama się powiedzie i Kate odpocznie, jak trzeba.

 

 


Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Księżna Kate rozjaśniła włosy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×