Szukaj

Sylwester Wilk najpierw się zaręczył, a teraz poszli z ukochaną o krok dalej. Za chwilę ruszają z nowym biznesem

Sylwester Wilk

Sylwester Wilk

Sylwester Wilk na początku tego roku ogłosił, że jest zaręczony. Sportowiec oświadczył się ślicznej Julii. Teraz zakochani poszli o krok dalej i ruszają z kolejnym biznesem. 

Sylwester Wilk to jedna z barwniejszych postaci w show-biznesie. Mężczyzna już od dziecka nie miał łatwo. Był adoptowany, a swoim rodzicom sprawiał wiele kłopotów. Z opresji wyciągnął go sport. Został trenerem i biegaczem. Szerszej publiczności dał się poznać swoim udziałem w programie Ninja Warior. Tam udało mu się zajść aż do półfinału. Później w jego życiu wydarzyła się wielka tragedia. Jadąc na motorze, uległ wypadkowi i niestety konieczna była amputacja nogi. To wydarzenie jednak go nie złamało, a dzięki swojej determinacji uzbierał środki na profesjonalną protezę i dalej może realizować się w sporcie. Niepełnosprawny sportowiec brał udział w ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami, a swoimi występami zachwycił samą Iwonę Pavlovic.

Sylwester zyskał sobie sporą sympatię fanów, a jego poczynania chętnie śledzą internauci. Aktywnie prowadzi swój profil w social mediach, a także dba o to, by obserwatorzy wiedzieli o jego sportowej działalności. Internet okazał się dla niego także bardzo szczęśliwym miejscem jeżeli chodzi o życie prywatne, to właśnie tam poznał swoją ukochaną, Julię.

Sylwester Wilk połączył miłość z pracą

Sylwester Wilk od dłuższego czasu spotyka się ze swoją dziewczyną Julią. Zakochani poznali się przez internet na początku zeszłego roku, a ich relacja szybko przerodziła się w coś poważnego. 1 stycznia sportowiec ogłosił, że są zaręczeni. Ślub jednak postanowili odłożyć w czasie. Na razie nie planują uroczystości ze względu na pandemię. Dopiero gdy sytuacja będzie bezpieczna, zorganizują huczną imprezę, na którą będą mogli zaprosić rodzinę i znajomych.

Latem tego roku Julia przeniosła się z Krakowa do Warszawy, by zamieszkać razem z ukochanym. Oprócz zaręczyn zakochani zdecydowali się także na kolejny poważny krok, czyli wspólną pracę. Sportowiec zatrudnił ukochaną w swojej firmie – Wilk Trenuje.

Moja narzeczona przejęła wiele pracy ode mnie, na które ja nie mam czasu. Chce skupić się na treningach, moich klientach, z którymi mam dużo zajęć online albo stacjonarnie w domu. Ona będzie odpowiedzialna za kontrakty, pracę biurową – opowiada Sylwester.

Zakochani szykują się także do otwarcia sklepu internetowego, gdzie będą sprzedawali odzież sportową. W ofercie znajdzie się kolekcja zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Julia dopilnowała, aby kolekcja dla pań,  była funkcjonalna i spełniała potrzeby klientek.

Myślą przewodnią marki jest jak wiadomo Wilk. Znacie zapewne bajkę Wilk i zając? To na tym motywie oparte jest logo firmy. Kiedy tylko wrócimy do normalności planujemy event promocyjny, a na nim pokaz kolekcji na żywo.

Miejmy nadzieję, że sklep okaże się wielkim sukcesem. My już teraz czekamy także na wieści o ślubie zakochanych i życzymy im hucznej imprezy, o jakiej marzą.


Sylwester Wilk z narzeczoną Julią

Sylwester Wilk z narzeczoną Julią

Sylwester Wilk z narzeczoną Julią

Sylwester Wilk z narzeczoną Julią

Sylwester Wilk

Sylwester Wilk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×