Szukaj

Gwiazda ostatniego „TzG” zaręczyła się w sylwestra. Uroczym zdjęciem pierścionka pochwaliła się w sieci

Sylwester Wilk - zaręczyny

Sylwester Wilk - zaręczyny

Gwiazda ostatniego Tańca z Gwiazdami zaręczyła się. Radosnymi nowinami podzieliła się w sieci. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Koniec roku to czas podsumowań. W sieci pojawiły się różnego rodzaju rankingi, wyliczenia, statystyki. Indywidualnie wielu z nas także robi rachunek sumienia. Podliczamy zyski i straty minionego czasu. W kolejny Nowy Rok chcemy wejść z nowymi planami, postanowieniami, nie chcemy popełnić podobnych błędów – słowem, wkraczamy w przyszłość z czystą kartą.

W 2021 z przytupem postanowiła wejść także gwiazda ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. Na Instagramie ogłosiła zaręczyny. Zrobiło się wzruszająco.

Gwiazda ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami zaręczyła się

Ostatnia edycja show Polsatu obfitowała we wzruszające momenty, zwroty akcji, a przede wszystkim została przerwana przez pandemię. Do ścisłego finału udało się dotrzeć Julii Wieniawie, która od początku była typowana na zwyciężczynię, i Edycie Zając, która ostatecznie zdobyła Kryształową Kulę.

Po drodze było jeszcze kilkoro tancerzy wśród gwiazd, którzy zrobili niesamowite wrażenie na widzach. Jednak reguły programu są nieubłagane, a do tego zdarzają się wypadki losowe.

Szturmem w serca fanów formatu wdarł się niepełnosprawny Sylwester Wilk. To on zmagał się ze zdrowiem, jednocześnie zachwycając umiejętnościami szlifowanymi pod okiem Hani Żudziewicz, ekspresją i artyzmem. Musiał zrezygnować przez kontuzję, potem decyzja producentów powrócił do show, żeby ostatecznie z niego odpaść.

Już po programie pochwalił się na Instagramie, że jest zakochany, a jego serce skradła śliczna blondynka, Julia. Wygląda na to, że miłość kwitnie, bo sportowiec właśnie pochwalił się, że dziewczyna przyjęła jego oświadczyny. Na profilu Wilka pojawiło się zdjęcie splecionych dłoni na tle pięknych róż. Sylwester stwierdził w opisie, że nie może takiego szczęścia dłużej trzymać w tajemnicy i podzielił się nim ze światem.

My jeszcze dochodzimy do siebie, ale nie chcemy dłużej trzymać tego w tajemnicy.
W Nowy Rok, kilka sekund po północy powiedziała TAK! i zgodziła się zostać moją żoną.
To będzie dobry rok!

Pod postem posypały się gratulacje. Sympatycy niezłomnego sportowca życzą zakochanym dużo szczęścia. My również się do nich dołączamy.


Sylwester Wilk - zaręczyny

Sylwester Wilk - zaręczyny

Sylwester Wilk z partnerką

Sylwester Wilk z partnerką

Sylwester Wilk - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Sylwester Wilk - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×