Szukaj

Gwiazda „TzG” w poważnym stanie trafiła do szpitala. Po piątkowym odcinku rozegrał się dramat

Sylwester Wilk w szpitalu

Sylwester Wilk w szpitalu

Sylwester Wilk zaczyna wyrastać na jednego z faworytów Tańca z Gwiazdami. Niestety jego noga zaczyna mu odmawiać posłuszeństwa, a on wylądował w szpitalu.

Sylwester Wilk w parze z Hanną Żudziewicz dokonują cudów na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Niepełnosprawny zawodnik zachwyca swoją determinacją i wolą walki, ale także wyczuciem i pięknem tego co robi. Niestety zmaga się z poważnymi kłopotami, a nawet wylądował w szpitalu.

Sportowiec zgłosił się do programu Ninja Warrior. Niestety trzy tygodnie przed emisją odcinka uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu i amputowano mu nogę. O szczegółach tej koszmarnej sytuacji opowiedział na swoim Instagramie. Dodał post, w którym wspomniał zdarzenie:

Wypadek miał miejsce na Warszawskiej Tamce, nad Wisłą w okolicy Centrum Nauki Kopernik […]. Niestety pamiętam cały wypadek. Moment uderzenia. Koziołkowanie po ulicy. Motocykl przelatujący nad głową. Pierwszą rzeczą jaką zobaczyłem była moja noga. Zerwana prawie całkowicie na wysokości stawu skokowego. Dalej był już tylko krzyk i wołanie o pomoc. I tutaj należą się brawa dla świadków zdarzenia. 10 sekund po wypadku stal nade mną facet z telefonem i dzwonił po karetkę.

To jednak nie zatrzymało Sylwestra, by dalej rozwijać się sportowo. Po kilku miesiącach wrócił do treningów, a dziś dalej realizuje się jako trener, zachęcając innych do ćwiczeń. A w Tańcu z Gwiazdami zaczyna być uważany za jednego z kandydatów do zwycięstwa.

Sylwester Wilk trafił od szpitala

W ubiegły piątek Sylwester Wilk w parze z Hanną Żudziewicz zatańczył foxtrota. Występ okazał się dla uczestnika morderczy i zawodnik w poważnym stanie trafił do szpitala. Już wcześniej miał problemy z protezą nogi, a intensywne treningi nie ułatwiały mu opanowania sytuacji. Ze szpitala wyszedł na własne życzenie, żeby zatańczyć.

Ten występ sporo mnie kosztował.
Noga od jakiegoś czasu nie chce współpracować…
Do ostatniej chwili nic nie było pewne.
Ale podszedłem do sprawy jak zawsze – tak samo jak w sporcie – „Co by się nie działo, nie poddam się”.
Foxtrot wleciał nie najgorzej aczkolwiek wiem, że stać mnie na więcej .
Do zobaczenia w kolejnym odcinku – innym niż wszystkie- napisał.

 

Kilkanaście godzin po występie w programie trafił ponownie do szpitala. Jego stan okazał się bardzo poważny. Po raz kolejny pokazał, że jest prawdziwym wojownikiem i nie tak łatwo odpuszcza.

@sylwesterwilkofficial kilkanaście godzin po występie w programie trafił do szpitala. Jego stan okazał się bardzo poważny. „Trafiłem w sobotę do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale nadal jest opuchnięta. Czekam na informacje co dalej” – poinformował 7 września. Sylwester po raz kolejny pokazał, że jest prawdziwym wojownikiem i będzie walczył dalej! Mocno trzymamy kciuki za Jego powrót na parkiet i życzymy dużoooo zdrowia!


Sylwester Wilk wylądował w szpitalu

Sylwester Wilk wylądował w szpitalu

Sylwester Wilk wylądował w szpitalu

Sylwester Wilk wylądował w szpitalu

Sylwester Wilk i Julia są razem

Sylwester Wilk i Julia są razem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×