Szukaj

Sylwester Wilk wrzucił romantyczne zdjęcia z dziewczyną. Serce przystojniaka z TZG skradła śliczna Julia

Sylwester Wilk

Sylwester Wilk

Sylwester Wilk na Instagramie udostępnił zdjęcia, na którym pojawia się jego dziewczyna. Serce przystojniaka z Tańca z gwiazdami skradła Julia Szczepanik. Co wiadomo na temat ich relacji? 

Sylwester Wilk zgłosił się do programu Ninja Warrior. Niestety trzy tygodnie przed emisją odcinka uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu i amputowano mu nogę. O szczegółach tej koszmarnej sytuacji opowiedział na swoim Instagramie. Dodał post, w którym wspomniał zdarzenie:

Wypadek miał miejsce na Warszawskiej Tamce, nad Wisłą w okolicy Centrum Nauki Kopernik […]. Niestety pamiętam cały wypadek. Moment uderzenia. Koziołkowanie po ulicy. Motocykl przelatujący nad głową. Pierwszą rzeczą jaką zobaczyłem była moja noga. Zerwana prawie całkowicie na wysokości stawu skokowego. Dalej był już tylko krzyk i wołanie o pomoc. I tutaj należą się brawa dla świadków zdarzenia. 10 sekund po wypadku stal nade mną facet z telefonem i dzwonił po karetkę.

To jednak nie zatrzymało Sylwestra, by dalej rozwijać się sportowo. Po kilku miesiącach wrócił do treningów, a dziś dalej realizuje się jako trener, zachęcając innych do ćwiczeń. Bierze też udział w Tańcu z gwiazdami. Emisja nowych odcinków zaplanowana jest na wrzesień.

Sylwester Wilk: dziewczyna. Jak wygląda Julia Szczepanik?

Wilk jest bardzo aktywny w social mediach. Publikuje zdjęcia i filmiki, w których pokazuje kulisy swojej codzienności. W niedzielę na Instagramie opublikował dwa romantyczne zdjęcia, na których towarzyszy mu piękna blondynka, Julia. Para spotyka się od niedawna. Zakochani postanowili skorzystać z korzystnej pogody i zregenerować siły:

Szybka wycieczka nad wodę i szybki powrót do Warszawy. Pomimo mini urlopu treningi same się nie poprowadzą — podkreśla sportowiec w opisie.

Sylwester i Julia poznali się przez internet, o czym sportowiec poinformował w rozmowie z Party. Gdy nagrania do Tańca z gwiazdami zostały przerwane, Wilk przeniósł się na chwilę do Krakowa. Tam spotkał Julkę. Chociaż aktualnie są w związku na odległość, mnóstwo czasu spędzają razem. Jak wyjawili w wywiadzie, już od pierwszego spotkania wiedzieli, że to jest to.


Sylwester Wilk i Julia trenują razem

Sylwester Wilk i Julia trenują razem

Wilk2

Sylwester Wilk i Julia się spotykają

Sylwester Wilk i Julia są razem

Sylwester Wilk i Julia są razem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×