Sylwester Wardęga skazany!

Sylwester Wardęga

Fotografia: facebook.pl

Dziś zapadł wyrok na Sylwestrze Wardędze – najpopularniejszym polskim YouTuberem znanym z kontrowersyjnych filmików (zobacz: Takiego sukcesu Polaka jeszcze nie było!). Chłopak został skazany na miesiąc pozbawienia wolności za film „Grandapa Prank” i sytuację, kiedy miał biegać ze spuszczonymi spodniami po warszawskich Złotych tarasach.

Ten wyrok w oczach Wardęgi budzi sporo kontrowersji, bo jak sam mówi został skazany bez dowodów.

Ok, rozumiem, nie wolno biegać bez majtek w miejscu publicznym… ale, przecież miałem na sobie spodenki. Mój kolega w postprodukcji zablurował moje okolice bikini…i chyba dobrze mu to wyszło bo sąd dał się nabrać i bez dowodów skazał mnie za bieganie bez majtek… nie o taką Polskę walczyliśmy. Rozumiem, że polskie sądy wkrótce skażą Tyriona Lannistera za zabicie ojca kuszą w wychodku – Dowody też są niezaprzeczalne – czytamy na jego Facebooku.

Sylwester dodaje również, że został pomylony z inną osobą, a sąd nawet nie sprawdził dokładnie materiałów zebranych w sprawie.

Po drugie… z Centrum Handlowego wyrzucono wtedy Dziadka… a po 10 minutach wrócił Wardęga bo zgubił rękawiczkę. Skąd pewność, że Dziadek był mną? Czy w tym kraju bez dowodów można kogoś skazać? Ależ owszem… czemu nie? Wardędze za całokształt wyrok pozbawienia wolności należy się! Trzeba się odwołać i liczyć na uczciwy proces. Jak przegram to kupcie mi proszę mydło w płynie… bo nie chciałbym, żeby zwykłe mi spadło pod prysznicem… – dodał.

Warto przypomnieć, że Wardęga występuje w roli jurora w programie „Przygarnij mnie”.

Zobacz: „Przygarnij mnie”: w programie wystąpi aż 7 gwiazd! Znamy też skład jury i nazwisko prowadzącej

Sylwester Wardęga

Fotografia: facebook.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×