Tak wygląda teren po Sylwestrze TVP w Zakopanem. Zabytkowa Równia Krupowa doznała zniszczeń. „Pobojowisko”

Sylwester TVP 2021

Sylwester TVP 2021

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 odbył się w Zakopanem. Scena stanęła na Równi Krupowej, skąd rozciąga się piękny widok na Tatry. Jak wygląda teren po imprezie? Pojawiło się nagranie, które ujawnia zniszczenia. 

Sylwester Marzeń z Dwójką 2021 został zorganizowany w Zakopanem. Poprzednim razem ze względu na obostrzenia związane z pandemią impreza odbyła się w amfiteatrze w Ostródzie. Tegoroczne spotkanie obfitowało w wiele wspaniałych wydarzeń. Na scenie pojawili się najwięksi artyści polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Wielką gwiazdą tej nocy był Jason Derulo. Telewizja Polska dopiero na dwa dni przed przyjazdem amerykańskiego wokalisty do kraju zdradziła, ze to właśnie on pożegna stary rok u podnóża Tatr.

Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP – napisał na swoim Twitterze prezes zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Obok niego swoim występem uświetnili imprezę między innymi: Zenek Martyniuk, Sławomir i Kajra, Maja Hyży, Maryla Rodowicz, Boys, Piękni i Młodzi oraz wielu innych.

Sylwester 2021 TVP. Jak wygląda teren, na którym odbyła się impreza?

Scena, która stanęła na Równi Krupowej, była budowana przez kilka dni. Na chwilę przed rozpoczęciem imprezy wszystko w sieci pokazał Rafał Brzozowski. Miejsce było imponujących rozmiarów i przypominało lodowy zamek.

Największa impreza sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Właśnie zrobiłem sobie taki spacerek. Jest scena, która się jeszcze montuje. Super to wygląda, taki trochę pałac lodowy w tym roku. Wieczorem będzie to po prostu pięknie wyglądało w światłach – zapewniał Brzozowski.

Na imprezie nie zawiodła organizacja i strona techniczna, ale także fani, którzy tłumnie pojawili się w Zakopanem, by bawić się na imprezie pełnej gwiazd. Dopisali też widzowie przed telewizorami, a momentami transmisja gromadziła przed telewizorami aż 8 milionów Polaków.

W Zakopanem na Równi Krupowej często odbywają się masowe imprezy. Tygodnik Pdhalański postanowił pokazać nagranie, na którym można zobaczyć, jak wygląda ten teren po sylwestrze TVP. Ciężki sprzęt, który pojawił się na miejscu, zniszczył całe podłoże. Wszystko można było zobaczyć dopiero po tym jak zniknął śnieg. Na terenie zostało mnóstwo kolein. Rozbiórka sceny TVP trwała kilka dni.

Dzień po sylwestrze wydawało się, że Równia Krupowa nie odniosła uszczerbku, ale wtedy jeszcze był śnieg. Jednak teraz widać, że te ciężkie samochody pozostawiły po sobie w dużej części pobojowisko. A przypomnijmy, że nie tak dawno Równia Krupowa była remontowana dzięki pieniądzom unijnym za kilka milionów złotych. Rzeczywiście, była pięknie wyremontowana, ale teraz po sylwestrze wygląda w wielu miejscach średnio – słyszymy na nagraniu.

Teren Równi Krupowej w 2018 roku przeszedł generalny remont przy wsparciu środków unijnych. W 2019 natomiast został wpisany do rejestru zabytków, by uchronić go przed deweloperami.


Sylwester TVP 2021 - teren po imprezie screen You Tube Tygodnik Podhalański

Sylwester TVP 2021 - teren po imprezie screen You Tube Tygodnik Podhalański

Sylwester TVP 2021 - teren po imprezie screen You Tube Tygodnik Podhalański

Sylwester TVP 2021 - teren po imprezie screen You Tube Tygodnik Podhalański

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Maja Hyży - sylwester 2021 TVP

Komentarze

 • GośćByann pisze:

  To goscie i gwiazdy nie mogli zostac i po sobie posprzatac?!no cos takiego!

 • Gość pisze:

  Ojejejj..ale zniszczenia..nie do naprawienia ;))))

 • Zakopiec pisze:

  No i co jak wyremontowali wcześniej to i teraz powinni naprawić po co ta panika przedwcześnie Panie reżyserze
  Przecież muszą wszystko zdemontować ciężkim sprzętem nie wszystko się da rękami podnieść
  A bawic sie bawiło
  Żenada artykuł

 • Gość pisze:

  Mieszkam pod Częstochowom i po przejściu pielgrzymek też tak tak teren wygląda, co rok.

 • Gość pisze:

  Taki live jaki remont taka równia tu nie ma filozofii wystarczy zrobić parkingi płatne jak autostrady w normalnym kraju uta one i bramki w pi..du nie stac cie a jedziesz fotka z kamerki za 100€ gratis nie stac cie auto na lawete i to tyle

 • Gość pisze:

  Niech Kurski za swojej kieszeni zapłaci za remont.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×