Melania Trump oszałamiała stylizacją podczas sylwestra w luksusowym klubie. Tańce z Donaldem przeczą plotkom o rozstaniu

Sylwester Melani Trump

Sylwester Melani Trump

Melania Trump i Donald Trump w szampańskich nastrojach weszli w 2022 rok. Filmiki i zdjęcia z ich luksusowego sylwestra obiegły sieć. Jak wyglądała była pierwsza dama Ameryki?

Melania Trump przez cztery lata była pod stałą obserwacją mediów. Kiedy jej mąż, Donald, wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych i piastował urząd głowy tego wielkiego państwa, pojawiała się u jego boku podczas służbowych spotkań. Zachwycała nienaganną prezencją i szykownymi stylizacjami, które pochodziły wprost od topowych projektantów.

Chociaż Trump nie jest już Pierwszą Damą USA, cały czas wzbudza zainteresowanie. Zdjęcia i filmy z sylwestra byłej pierwszej pary szybko pojawiły się w sieci. Jak wyglądała Melania?

Jak wyglądała Melania Trump podczas sylwestra 2021?

Była para prezydencka ostatni wieczór roku 2021 spędziła w ulubionym klubie na Florydzie Mar-a-Lago na tak zwanym Balu Krawatów. Tradycja sylwestrowa w tym miejscu sięga wielu lat wstecz i jest jednym z najważniejszych punktów towarzyskiego kalendarza prywatnego klubu. Wejście kosztuje nawet 1000 dolarów, ale chętnych nie brakuje. Wielu marzy o spędzeniu kilku chwil w towarzystwie Trumpów. W ubiegłym roku nie pojawili się na imprezie – przebywali w Waszyngtonie, przygotowując się do zakończenia kadencji. Jednak tym razem nie opuścili imprezy, na której bawili się w towarzystwie, między innymi, Ivanki Trump i jej męża Jareda Kushnera.

Donald Trump był ubrany w klasyczny smoking, a Melania jak zawsze kradła uwagę. Żona byłego prezydenta USA – znana miłośniczka mody i ubrań od najlepszych projektantów, postawiła na kremową sukienkę z kwiatowym haftem na rozkloszowanych rękawach i parę srebrnych szpilek. Wyglądała zjawiskowo, a uśmiech nie schodził jej tego wieczoru z twarzy.

Melania Trump i jej mąż byli entuzjastycznie witani na balu. Byłej pierwszej damie najwyraźniej służy to, że jej mąż nie piastuje już swojego stanowiska, bo wygląda kwitnąco.

Nie zabrakło też wspólnych tańców. Można spokojnie stwierdzić, że plotki o kryzysie i rozwodzie pary, to rewelacje wyssane z palca.

Pod postami nagromadziło się komentarzy, które wskazują, że były prezydent USA ma ciągle wielką grupę  fanów. Można jednak odnieść wrażenie, że to jego żona, piękna Melania jest bardziej popularna.


Melani Trump i Donalda Trumpa

Melani Trump i Donalda Trumpa

Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram

Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram

Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram

Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram

Komentarze

 • Gość pisze:

  Piękna Kobieta

 • Gość Brrrr pisze:

  Biedna nadal nie może od niego się uwolnić wszystko sztuczne i udawane!

  • Gość pisze:

   Ty oczywiście wiesz najlepiej jak ona się czuje. Masz z pewnoscią zainstalowany podsłuch w rezydencji Trampów i wszystko słyszysz. Ludzie naprawdę wasze postrzeganie rzeczywistości jest tak nacechowane manipulacją z zewnątrz że aż boli.

  • Gośćoo pisze:

   Biedne to ty jesteś. Melania widać że jest szczesliwa

 • Gość pisze:

  Trumpek wróć!! Tobie żaden Putin nie podskoczy a Łukaszenko by portki ściskał jakby chciał ruszyć Polskę. Przykro mi, ale dla Polski i tych szalonych czasów wariatuncio Trump był najlepszym prezydentem. I co z tego ze megaloman? I tak milion razy uczciwszy niż ci złodzieje, manipulatorzy i patologiczni kłamcy jak Obama, Clintonowie czy zombie Biden.

 • Gość pisze:

  Super wyglądają ,czas dobrze obchodzi się z Donaldem zawsze pełen wigoru, Melania uśmiechnięta .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×