Sylwester 2022 TVP. Magda Narożna na scenie w sukience od innej wokalistki disco polo. Co za historia!

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Sylwester 2022 TVP. Magda Narożna na scenie w Zakopanem pojawiła się w sukience od innej gwiazdy disco polo. Co wiadomo na temat kreacji?

Sylwester Marzeń z Dwójką odbył się w tym roku w Zakopanem. Na Podhalu wystąpiły: Edyta Górniak, Marina, Justyna Steczkowska, Zenek Martyniuk, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Sara James, Viki Gabor czy Kasia Moś. Nie zabrakło też gwiazd, które przybyły do Polski zza granicy. Wśród nich był Thomas Anders z zespołu Modern Talking, ale największą atrakcją wieczoru był występ The Black Eyed Peas.

Tutaj możecie zobaczyć, jak wyglądały wszystkie gwiazdy, które pojawiły się w Zakopanem. Uwagę przyciągnęła Magda Narożna w różowej sukience. Jak wyglądała i skąd jej kreacja?

Sylwester 2022 TVP. Magda Narożna w sukience od innej gwiazdy disco polo

Magda Narożna na imprezie pojawiła się w kilku kreacjach. W różowej sukience zwróciła uwagę Superexpressu. Dziennikarze zapytali gwiazdę Pięknych i Młodych o inspiracje do jej scenicznych kreacji.

O sylwestrowych kreacjach pomyślałam już dawno. Niektóre były zamówione już kilka miesięcy temu, szyte na moje zamówienie – mówiła Superexpressowi.

Różowa suknia z falbanami, którą można nosić na dwa sposoby, jako krótką sukienkę lub w nieco bogatszej wersji z dopinanym trenem przygotowała dla Narożnej, znana z hitu Szarlotka Monika Chwajoł. Panie się przyjaźnią i to nie pierwszy raz, kiedy Magda wystąpiła w stroju przez nia zaprojektowanym.

Przepiękna sukienka. Monika jest bardzo zdolna i dziękuję jej, że jest chętna do tego, żeby razem współpracować. Po co ze sobą rywalizować? Każda piękna kobieta powinna być pewna siebie i powinna dążyć przed siebie, a nie cofać się. Jeżeli ktoś nie jest pewny siebie, to się ogląda za siebie. Ja nie potrzebuję się oglądać. Jestem pewna siebie, Monia jest pewna siebie i to jest najważniejsze. Trzeba się wspierać, a nie siebie dołować i ściągać w dół. Tak nie można – zdradziła tabloidowi.

Właśnie w tej sukience zapozowała do zdjęcia, którym podzieliła się z fanami.

Szczęśliwego Nowego Roku Dziękuje Wszystkim Wspaniałym ludziom którzy zadbali o to bym tego wieczoru wyglądała jak księżniczka 🙂 dziś króciutko ponieważ czas spędzam z rodziną  ale będę Wam codziennie opowiadała co się tu działo 🙂 kto mnie malował , czesał i ubierał 🙂 całuje Was  #happynewyear #szczesliwegonowegoroku Piękna suknia : @monikachwajol_official @mcpremiumofficial – napisała potem na INstagramie.

Pod zdjęciami Magdy Narożnej nie brakuje komplementów, co jest dowodem na to, że ta współpraca jest bardzo owocna.


Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna - sylwester TVP 2022scena z: Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Magdalena Narożna - sylwester TVP 2022

Magdalena Narożna - sylwester TVP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×