Sylwester 2022. Gwiazdy przygotowują się na imprezy: Lewandowska, Stępień, Zawadzka, Mucha i inne [ZDJĘCIA]

Sylwester 2022. Jak przygotowują się gwiazdy?

Sylwester 2022. Jak przygotowują się gwiazdy?

Sylwester 2022. Gwiazdy będą się dziś witały nowy rok na hucznych imprezach. Jak przygotowują się na ten niezwykły czas? Mamy zdjęcia.

Już dziś sylwester! Miliardy ludzi na całym świecie powitają nowy rok. Część z nich na imprezach, inni – w domach. Polacy, jak zwykle, będą mieli okazję obejrzeć koncerty organizowane przez stacje telewizyjne. W tym roku swoje oferty przygotowały TVP2 i Polsat, które organizują kolejno Sylwestra Marzeń z Dwójką i Sylwestrową Moc Przebojów. Na eventach nie zabraknie zarówno wokalistów z Polski, jak i zagranicy.

Edyta GórniakAllan Krupa, Justyna Steczkowska, Leon Myszkowski, Viki GaborMaja HyżyMarinaKasia Moś, Grupa KOMBI Łosowski, Zenek Martyniuk i Akcent, Marcin Miller i Boys, Weekend, Stanisław Karpiel-Bułecka, Piękni i Młodzi, Don Vasyl, Defis, Classic, Golec uOrkiestra, Kuba Szmajkowski, Jan Majewski, MiłyPan, Blanka, Felivers, Thomas Anders z Modern Talking Black Eyed Peas – to twórcy oferty artystycznej dla widzów Dwójki.

Z kolei w Polsacie furorę zrobią: Maryla RodowiczBeata Kozidrak i Bajm, Doda, Ania Dąbrowska, Bryska, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Ralph Kaminski, FeelGrzegorz HyżyBig Cyc, Lady Pank, Igor Herbut i LemOn,Enej, Michael Patrick Kelly, Michał Wiśniewski.

Sylwester to jednak nie tylko Zakopane i Chorzów. Sprawdziliśmy, jak na dzisiejszy wieczór szykują się polskie gwiazdy. W jakich kreacjach pojawią się na imprezach, które spędzą w towarzystwie najbliższych przyjaciół i rodziny?

Sylwester 2022. Jak przygotowują się gwiazdy?

Część sław wrzuciła już do sieci pierwsze zdjęcia. Zaprezentowały na nich stroje wieczorowe. Jeszcze inne pokazały, jak nakładają sobie makijaż na tę specjalną okazję. W galerii pod tekstem zobaczycie fotki osób, takich jak: Anna Lewandowska, Magda Stępień, Sylwia Bomba, Gosia Andrzejewicz, Agnieszka Kaczorowska, Ewelina Lisowska, Roxie Węgiel, Marcelina Zawadzka, Anna Mucha.

Która z nich najbardziej się wam podoba?


Anna Lewandowska -przygotowania Sylwester 2022

Anna Lewandowska -przygotowania Sylwester 2022

Magda Stępień -przygotowania Sylwester 2022

Magda Stępień -przygotowania Sylwester 2022

Sylwia Bomba -przygotowania Sylwester 2022

Sylwia Bomba -przygotowania Sylwester 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  No i bardzo dobrze niech się bawią i pięknie wyglądają, a ci którzy nie chcą niech siedzą i nie zrzędzą

 • Gość pisze:

  pierne dziewczyny w pieknych makijażach

 • Gość pisze:

  Jest tu nawet oszustka vatowska jako wzór zaradności

 • Gość pisze:

  Niech się bawi ten kto chce mnie sylwester nie interesuje z czego się cieszyć że człowiek coraz starszy że drogo że inflacja że wojna na granicy to trzeba usiąść i płakać

  • Gość pisze:

   Jak inni co się dzieje w afryce zostaje w afryce a to wszystko przez arti cherry panties i to tyle

  • Gość pisze:

   to prawda co piszesz , dla mnie ten dzień jest najgorszym dniem w roku i zawsze się cieszę, jak już się skończy.
   W ten dzień jest człowiek bardziej uzależniony od innych ludzi niż zwykle . Robi toto hałas , nie ma żadnego szacunku dla ludzi starszych , schorowanych czy zwierząt. Musi se postrzelać i dokuczyć innym ,

  • Gość pisze:

   tym dziewczynom na zdjęciach akurat nie jest straszna inflacja , brak forsy czy starość , życie jest ciężkie , ale proszę nie płakać , jakoś to będzie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×