Sylwester 2022 u gwiazd: Joanna Racewicz, Wiktoria Gąsiewska, Marcin Hakiel, Joanna Opozda… [GALERIA aktualizowana na bieżąco]

Sylwester 2022 gwiazdy na Instagramie

Sylwester 2022 gwiazdy na Instagramie

Sylwester 2022 na Instagramie. Gwiazdy pokazały, jak spędzają tę wyjątkową w roku noc. Nie brakuje ciekawych kreacji i pięknych życzeń. Zebraliśmy dużo zdjęć. 

Sylwester to jedna z najbardziej imprezowych nocy w roku. Podczas niej ludzie w każdym zakątku świata żegnają stary i witają kolejny rok. 31 grudnia to wyjątkowa data, która powoduje, że niemal wszyscy mają doskonały humor i szykują się na wielkie świętowanie. W wielu lokalach organizowane są bale z udziałem orkiestry na żywo. Ich uczestnicy bawią się do białego rana przy akompaniamencie muzyki i największych tanecznych przebojach.

Gdy wybije północ i rok zmienia cyfrę, rozpoczynają się pokazy pirotechniczne, a niebo rozświetlają kolorowe fajerwerki. Tradycją jest także wznoszenie toastu szampanem, który jest tego dnia niezbędnym wręcz trunkiem.

Doskonale bawią się też gwiazdy, które relacją z sylwestra dzielą się na Instagramie. Podejrzeliśmy konta najpopularniejszych nazwisk w show-biznesie i zebraliśmy dla was zdjęcia. Zobaczycie, jak znani i lubiani żegnają stary i witają nowy rok.

Sylwester 2021. Jak świętują gwizdy?

Już we wczesnych godzinach popołudniowych w social mediach zaczęły pojawiać się pierwsze fotografie udostępnione przez gwiazdy. Pokazały one, jak spędzą ten wieczór. Niektórzy bawią się w gronie najbliższych przyjaciół, inni wybrali się na zorganizowane bale. Są też tacy, którzy postanowili przywitać nowy rok w domowym zaciszu.

Na Instagramie zdjęciami z nocy sylwestrowej pochwalili się: Wiktoria Gąsiewska, Zofia Zborowska, Marta Chodorowska, Anna Nowak-Ibisz, Martyna Gliwińska, Agnieszka Pilaszewska, Blanka Lipińska, Katarzyna Zielińska, Anna Gzyra, Ilona Ostrowska, Pola Wiśniewska, Aneta Kręglicka, Ela Romanowska, Joanna Racewicz, Modest Amaro, Antek Smykiewicz, Hanna Śleszyńska, Cezary Żak, Katarzyna Żak, Robert Janowski, Monika Mrozowska, Peja, Robert Biedroń, Weronika Rosati, Krystian Wieczorek, Anna Kalczyńska, Małgorzata Kożuchowska, Justyna Gradek, Joanna Opozda, Helena Englert, Karolina Pilarczyk, Hanna Żudziewicz, Jacek Jeshke, Ewa Chodakowska, Marcin Hakiel, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Magda Stępień, Paulina Holtz, Ola Jordan, Basia Kurdej-Szatan, Lara Gessler, Dagmara Kaźmierska, Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Robert Burneika, Klaudia El Dursi.

Zachęcamy, by zaglądać do naszej galerii co jakiś czas, ponieważ jest ona na bieżąco aktualizowana. 


Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - sylwester 2022

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski - sylwester 2022

Wiktoria Gąsiewska - sylwester 2022

Wiktoria Gąsiewska - sylwester 2022

Zofia Zborowska - sylwester 2022

Zofia Zborowska - sylwester 2022

Komentarze

 • Monika pisze:

  Kożuchowska jak babcia i znowu Bartka BRAK❗️

  • Zulu gula pisze:

   Jak byś doczytała ,to byś Wiedziala,że jest w pracy

  • MajaGość pisze:

   Toż pisała, że jest w teatrze! Trzeba czytać ze zrozumieniem, droga Pani!

  • Gość Jacob pisze:

   Żałosne ,ona znów bez Bartosza ! I jeszcze. jak babcia znowu no nie ! A gra fatalnie zawsze !

  • Gość Mniam mniam pisze:

   Że Kożuchowska jak babcia to normalka a to że bez Bartka to tylko się bardziej osmiesza

  • Manga gość pisze:

   Jedyne ładne co ma to nogi . Gratuluję . Ale dlaczego się postarzała ,,,,?

  • Gość pisze:

   Mąż Kożuchowskiej stale w pracy. To kiedy on jest z rodziną. Praca zawsze może być wymówką jak coś się psuje w rodzinie to ucieka się w pracę. Kożuchowska nie chce się przyznać że coś się dzieje. Pewnie, że to ich prywatna sprawa i nikogo to nie powinno interesować. To jest ich życie i wyłącznie ich. Jednak po co co chwilę chwali się na swoim koncie na insta zdjęciami i sama wzbudza zainteresowanie swoją rodziną. Dziwne to wszystko. Za jakich czas okaże się, iż było coś na rzeczy i są już dawno po rozwodzie i Kożuchowska jak cały czas podkreśla jest głęboko wierząca to jednak postanowiła rozstać się z mężem. Nie życzę im tego niech nadal będą razem i stanowią rodzinę mają przecież Jaśka który ich oboje kocha a oni jego.

 • Monika pisze:

  Dagmara kobieco❗️

 • Gość pisze:

  Edytę Górniak to ja może będę grała a nie boczksrska bo mnie pytali kiedyś

  • Bummm pisze:

   hahah to był dla beki bo kim takim Górniak zeby ją grać ?wygląda coraz gorzej ,dziwne bo też i starzej ,słaby glos , wkracza do cienia

 • gosciówa pisze:

  Zaraz,Kaśka dzisiaj w śniadaniowe, teraz zdjęcia z NY? Mają rozmach z kurzajem

 • GośćHalina pisze:

  Pani Racewicz, maska, nie twarz. Ale na wszystkim zna się najlepiej i wszystkich poucza. Na insta wymaga tylko uwielbienia, jak ktoś skrytykuje lub ma inne zdanie, to dla niej hejt😄

 • ja pisze:

  Oj Kurzejewski, stary 50 -letni ramol, niedługo dziadek a w grudniu bez skarpetek niczym gnojek. I w ogóle wygląda w tej kracie jak pajac.

 • Gość pisze:

  Jak inni ale patologia a teraz najlepsze kozacki pani chodak i pani ziele serio i to tyle

 • Gość pisze:

  A ok nie mogę złożyć życzeń bo tuivh nie ma

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×