Sylwester 2022: TVP kontra Polsat. Jakie gwiazdy wystąpią? Znamy listę. Szykuje się zacięta walka

Sylwester 2022

Sylwester 2022

Sylwester 2022. Wiadomo już jakie gwiazdy wystąpią na koncertach organizowanych przez stacje telewizyjne. Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką? Kto zaśpiewa na scenie w Polsacie?

Nadchodzi 2023 rok, a jest to doskonała okazja do tego, aby zapomnieć o troskach i problemach, a podczas sylwestrowej nocy oddać się beztroskiej zabawie. Polacy hucznie świętują zakończenie starego roku, a co za tym idzie nie może zabraknąć dobrej muzyki.

Wiele osób wybiera się na zorganizowane imprezy i bale, ale ci, którzy zostają we własnych domach również nie próżnują. Na tak zwanych domówkach nie może zabraknąć dobrej muzyki.

Każdego roku stacje telewizyjne organizują imprezy sylwestrowe w największych polskich miastach. Pojawia się tam okazała scena, na której przez kilka godzin aż do północy pojawiają się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które porywają do tańca i zabawy. Jak będą wyglądały tegoroczne imprezy sylwestrowe TVP i Polsatu? Jakie gwiazdy wystąpią?

Sylwester 2022: jakie gwiazdy wystąpią w TVP?

Każdego roku TVP stara się przyciągnąć na scenę wielkie gwiazdy. Które rozgrzeją publiczność do zabawy. Podobnie jak w poprzednich latach impreza organizowana przez publicznego nadawcę odbędzie się w Zakopanem. Przypomnijmy, że w zeszłym roku na Podhalu pojawił się Jason Derulo, który był wielką gwiazdą wieczoru. Nie zabrakło też Zenka Martyniuka i innych gwiazd disco-polo. Jak będzie w tym roku?

TVP nie opublikowało jeszcze oficjalnej listy wszystkich gwiazd, które będą występować na scenie w Zakopanem, ale jest już kilka pewnych nazwisk. Na pewno nie zabraknie tam Zenka Martyniuka, Mariny i Mai Hyży. Ponadto mają zaśpiewać także: Sławomir i Kajra, zespół Boys, Edyta Górniak, Justyna Steczkowska, Viki Gabor.

Sylwestra Marzeń z Dwójką poprowadzą gwiazdy śniadaniówki: Ida Nowakowska, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Sylwester 2022: jakie gwiazdy wystąpią w Polsacie?

Własną imprezę sylwestrową od lat przygotowuje także Polsat. Odbędzie się ona w Parku Śląskim w Chorzowie, na scenie z wyjątkowymi dekoracjami. W tym roku będzie ona przypominała ogromny statek kosmiczny, a tłumnie zjadą tam gwiazdy muzyki.

To już 17. z kolei impreza organizowana przez Polsat, a na scenie pojawią się: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, Bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Sylwestrowa Moc Przebojów to jak zawsze wspaniałe, radosne wejście w Nowy Rok i huczne pożegnanie starego. W tym roku będzie to wyjątkowy koncert, bo zwieńczy obchody 30-lecia naszej stacji. Widzowie od lat spędzają z nami Sylwestra i zawsze mogą być pewni, że gwiazdy i przyjaciele Polsatu zapewnią im szampańską zabawę. Nie zawiedziemy ich i tym razem. Zaśpiewają największe gwiazdy piosenki – mówi dyrektor programowa Polsatu Nina Terentiew.

Dla Polsatu będzie to wyjątkowa noc sylwestrowa, ponieważ przypada tuż po 30-leciu stacji. Wygląda na to, że szukają się dwie bardzo ciekawe imprezy. Tę noc spędzicie z TVP, czy z Polsatem?

W naszej galerii przypominamy zdjęcia z minionych imprez sylwestrowych.


Zenek Martyniuk - jego zęby dawniej

Zenek Martyniuk - jego zęby dawniej

Sylwia Grzeszczak | fot. AKPA

Sylwia Grzeszczak | fot. AKPA

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Tomasz Kammel - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×