Ewa Chodakowska nieźle zaszalała z kreacją na sylwestra. Trudno będzie to pobić wszystkim modnisiom show-biznesu. HOT!

Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Sylwester 2022 i Ewa Chodakowska w kreacji, którą będzie trudno pobić. Jak wyglądała gwiazda fitnessu? Co piszą internauci?

Ewa Chodakowska prężnie działa w branży fitness. Podczas pobytu w Grecji poznała trenera personalnego, Lefterisa Kavoukisa, który został jej mężem. Słynna Choda namawia swoje fanki do zmiany nawyków i zadbania o sylwetkę. Zachęca je do wspólnych ćwiczeń, a także do sięgania po zdrowsze produkty. Oprócz tego gwiazda sportu ma głowę do biznesu. Prowadzi m.in. firmę kosmetyczną oraz inwestuje w nieruchomości. Wybudowała własne osiedle, czym pochwaliła się na Instagramie, ale też wywołała wielką burzę.

Jeśli chodzi o zasięgi, to na rodzimym rynku może równać się z nią tylko Anna Lewandowska. Nie jest tajemnicą, że panie specjalnie za sobą nie przepadają.

Ale poznałyśmy się i ja na tym etapie zakończyłam znajomość… Więc to nie jest tak, że to jest konflikt interesów czy jakiś inny. Czasem coś klika, a czasem nie. Tutaj nie ma konfliktu… […]. To jest czasem kwestia energii, systemu wartości. Nie zawsze jest tak, że ktoś, kto ma tę samą pasję, kliknie ci pod każdym innym względem – mówiła reporterowi Pudelka.

Ostatnio Ewa Chodakowska zmagała się z dosyć poważnymi problemami zdrowotnymi. W wywiadzie dla Party zdradziła nieco szczegółów z tego, z czym się zmagała:

W połowie września przeszłam operację usunięcia dermoidu jajnika, zwanego popularnie potworniakiem. To zmiana nowotworowa, ale łagodna, która zazwyczaj nie daje żadnych objawów – wytłumaczyła.

Torbiel na jej jajniku odnowiła się po 17 latach.

Przez ten czas torbiel dermoidalna urosła do rozmiaru 2,5 centymetra, ale to nie ona przekonała mnie do zabiegu, tylko cysta prosta, która powstała z niepękniętego pęcherzyka Graafa. Ta już była dużo większa. To dość zaskakujące, bo moje cykle są prawidłowe, regularne, a taka sytuacja przytrafiła mi się po raz pierwszy i może przytrafić się każdemu. Z cystą prostą musiałam się spieszyć. Postanowiłam jednocześnie usunąć obie zmiany, przy czym podczas zabiegu okazało się, że cysta się wchłonęła, co jest dość powszechne – zdradziła.

Wszystko wskazuje na to, że Chodakowska już wróciła do formy, a jej kreację sylwestrową trudno będzie pobić. Jak wyglądała?

Sylwester 2022. Jaką kreację wybrała Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska w tym roku postawiła na gorącą czerwień. Mini z odsłoniętymi ramionami i wyeksponowanym biustem uzupełniła długimi kozakami. Idealna figura trenerki w połączeniu z taką stylizacją to prawdziwy ogień.

Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Ewa Chodakowska – sylwester 2022

Pod wideo, które udostępniła, aż roi się od komplementów. Nie da się ukryć, że ten look trudno będzie pobić.


Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Ewa Chodakowska - sylwester 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×