Sylwester 2021 TVP. Występ Zenka Martyniuka. Tak prezentował się w wartych krocie garniturach

Zenek Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Sylwester TVP 2021. Na scenie pojawił się Zenek Martyniuk i poderwał wszystkich do tańca. Zobaczcie zdjęcia z występu gwiazdy disco-polo. 

Sylwester TVP rozpoczął się punktualnie o godzinie 20.00. Jedną z największych gwiazd tego wieczoru był zdecydowanie Zenek Martyniuk. Wokalista od wielu już lat żegna stary i wita Nowy Rok na scenie razem z fanami. Wielu Polaków nie wyobraża już sobie sylwestrowej nocy bez jego największych przebojów, a w szczególności piosenki Przez twe oczy zielone, która jest jednym z tanecznych hitów ostatnich lat.

Zenek jak zwykle dba o to, by nie tylko porwać wszystkich do tańca, ale także, perfekcyjnie wyglądać. Na scenie zaprezentował się w specjalnie przygotowanych na sylwestrową noc kreacjach. Zostały one uszyte zarówno w kraju jak i za granicą. Artysta ma swoich zaufanych krawców, którym powierzył przygotowanie scenicznych garniturów.

Na każde wyjście mam inny strój. Garnitury szyte były za granicą, a także w Polsce, bo i tu mam swoich zaufanych projektantów – zdradził Zenek w rozmowie z Super Expressem.

Sylwester 2021 TVP. Zenek Martyniuk – występ i stylizacja

Zenek Martyniuk to jedno z nazwisk, które zdecydowanie przyciągnęło widzów przed telewizory. Na scenie król disco-polo pojawił się w towarzystwie grupy tancerek, który stanowiły idealne tło dla jego występu. Muzyk zaśpiewał flagowe hity i sprawił, że publiczność pomimo mrozu rozgrzała się do czerwoności. Sporo osób czekało właśnie na jego piosenki i moment, w którym pojawi się w zimowej stolicy kraju.

Na pięknej scenie w Zakopanem wokalista zaprezentował się niezwykle elegancko. Podczas trzech wejść miał na sobie zupełnie różne garnitury. Pierwszy z nich był w delikatnym odcieniu fioletu z połyskującymi drobinkami kolejny granatowy i ostatni w klasycznej czerni. Do każdego z nich miał oczywiście idealnie dobraną muchę.

Zdjęcia z występu Zenka Martyniuka zobaczycie w naszej galerii.


Zenek Martyniuk- sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk- sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Zenek Martyniuk - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×