Sylwester 2021 TVP. Jason Derulo rozgrzał publiczność do czerwoności. Na scenie zaśpiewał największe hity

Jason Derulo

Jason Derulo

Sylwester 2021 TVP. Na scenie pojawiła się szumnie zapowiadana gwiazda światowej sceny muzycznej, Jason Derulo. Jakie przeboje zaśpiewał? Jak się zaprezentował?

Sylwester Marzeń z Dwójką rozpoczął się punktualnie o 20.00. Już od początku grudnia wiadomo było, że na widzów Telewizji Polskiej czeka niezapomniana zabawa. TVP stopniowało napięcie i z każdym następnym dniem ujawniało kolejne gwiazdy, które pojawią się na scenie 31 grudnia. Nie zabrakło na niej największych nazwisk polskiej muzyki. Fani mogą się zatem bawić między innymi przy hitach: Maryli Rodowicz, Zenka Martyniuka, Boys, Kajry i Sławomira oraz wielu innych. W zeszłym roku ze względu na pandemię impreza odbyła się w Amfiteatrze w Ostródzie. W tym roku ponownie wróciła na plener do Zakopanego.

Do zimowej stolicy Polski zjechały także zagraniczne sławy. Już nie pierwszy raz na Sylwestrze Marzeń pojawił się Thomas Anders z zespołu Modern Talking. Wielbiciele rytmów latino ucieszyli się z obecności Julio Iglesiasa Juniora, ale największą gwiazdą tej nocy, którą Jacek Kurski ogłosił na dwa dni przed imprezą, jest Jason Derulo.

Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP – napisał na swoim Twitterze prezes zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Sylwester 2021 TVP. Jason Derulo – występ i stylizacja

Jason Derulo to jedna z największych gwiazd muzyki rozrywkowej na świecie. Jego hity podbijają kolejne listy przebojów, a TVP udało się dokonać wręcz niemożliwego i zaprosić go do udziału w Sylwestrze Marzeń. Muzyk przyjechał do Zakopanego, a gdy pojawił się na scenie, rozgrzał publiczność do czerwoności. Już od pierwszych nut porwał wszystkich tam zgromadzonych do tańca- podobnie było zapewne w domach większości Polaków. Fani razem z nim zaśpiewali dwie piosenki.

Artyście towarzyszyła mu grupa tancerek. Sam również dał popis nie tylko wokalnych, ale i tanecznych umiejętności. Ubrany był w czarne jeansy, kurtkę w czerwono-czarną kratę i dłuższe czerwone sneakersy. Na jego szyi błyszczała okazała biżuteria.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z występu Jasona Derulo w Zakopanem.


Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Jason Derulo - sylwester 2021 TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×