Ktoś wrzucił nagranie Sylwestra Polsatu od kulis. Można się mocno zdziwić. Na wizji wyglądało to zupełnie inaczej. „Telewizja kłamie”

Sylwester 2021 na Polsacie

Sylwester 2021 na Polsacie

Do sieci trafiły filmiki z Sylwestra Polsatu. Wynika z nich, że Stadion Śląski był niemal pusty podczas imprezy. Kamery telewizji skrzętnie pomijały ten widok.

W tym roku telewidzowie bawili się na Sylwestra z TVP i Polsatem. TVP zorganizowała Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Impreza pobiła rekordy popularności. Nic dziwnego, bo przecież wystąpiły na niej topowe gwiazdy. Mogliśmy posłuchać artystów, takich jak: Jason DeruloMaryla RodowiczZenek Martyniuk, Sławomir, Julio Iglesias Junior. O sukcesie stacji poinformował za pośrednictwem Twittera sam Jacek Kurski. Już 1 stycznia zamieścił tam grafikę, na której pokazano wyniki oglądalności kilku największych stacji.

Z serca dziękuję Widzom Telewizji Polskiej za 6. z rzędu i 5. pod Tatrami wspaniałe zwycięstwo Sylwestra Marzeń 2021/22, ze śr. widownią 6,1 mln, w piku 8,14 mln widzów (ok. 22.30 na Maryli i Sarze James). Dziękujemy! PS. Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu śr 2,62 pik 3,29 mln – podpisał grafikę prezes TVP.

W kolejnym „tłicie” prezes TVP podziękował już bezpośrednio osobom, które bezpośrednio pracowały przy organizacji imprezy.

Dziękuję ekipie TVP, reżyserom, produkcji, realizacji, choreografii, budowniczym imponującej sceny, obsłudze światła, dźwięku, scenografii, makeupowi, fryzjerom, stylistom, ochronie i wszystkim, kt. przestrzegając limitów reżimu epidemicznego stworzyli to wspaniałe widowisko – napisał.

Swojego Sylwestra zorganizował też Polsat. Sylwester Szczęścia zorganizowano na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Impreza cieszyła się o wiele mniejszą popularnością w telewizji. Nie zmieniło tego nawet to, że wystąpili tam topowi artyści. Wśród nich:  Cleo, Beata Kozidrak i BajmDawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska, Paweł Domagała i Danzel.

Pustki na Stadionie Śląskim w Chorzowie? Dlaczego ludzie nie przyszli na koncert?

To jednak niejedyna porażka Polsatu. Frekwencja nie dopisała nawet na Stadionie Śląskim. Profil Free Media na Facebooku zamieścił wideo, na którym widać świecące pustkami wnętrze stadionu. Autor pokazał, że kamery stacji obejmowały tylko niewielki tłum pod sceną. Pozostałe metry kwadratowe obiektu były wolne od uczestników koncertu.

#TelewizjaKłamie #Sylwester #Polsat #SegregacjaSanitarna – autor podpisał materiał.

Wspomniane wideo zobaczycie poniżej.

#TelewizjaKłamie #Sylwester #Polsat

#TelewizjaKłamie #Sylwester #Polsat #SegregacjaSanitarna

Posted by Free Media on Saturday, January 1, 2022

Filmik ze scenami z pustego stadionu zamieszczono też na kanale strony Tarnogórski w serwisie YouTube.

Przed wydarzeniem organizatorzy zakładali, że pojawi się około 40 tysięcy gości. W rzeczywistości było ich o wiele mniej. Jakie mogą być przyczyny niskiej frekwencji? Organizatorzy zapowiedzieli przed koncertem, że wpuszczą tylko 250 niezaszczepionych osób. Pozostali uczestnicy mogli wchodzić na teren imprezy tylko z certyfikatami sanitarnymi lub negatywnymi wynikami testu. Ochrona ściśle egzekwowała też to, aby goście sylwestra wchodzili na Stadion Śląski w maseczkach. Jeden z ochroniarzy powiedział Gazecie Wyborczej:

Jak ktoś nie ma zaświadczenia o szczepieniach i maseczki, to odprawiamy. A jak ktoś będzie po kielichu i spróbuje na siłę, to mamy zabezpieczenie policji. Wchodzą tylko ci, którzy się stosują i mają papiery.

Cały przebieg imprezy w idealny sposób podsumowała dla „GW” jedna ze sprzedawczyń akcesoriów sylwestrowych.

Ruch jest niewielki. W ogóle nie czuć, że to sylwester. Nie ma tej atmosfery, którą pamiętam jeszcze sprzed pandemii. Jak już ktoś przechodzi, to nawet na mój towar nie popatrzy. Ludzie idą jacyś zobojętniali, nie widać, żeby byli w szampańskich nastrojach – przekazała dziennikarzom.

Należy przy tym zaznaczyć, że Polsat po prostu zadbał o bezpieczeństwo ludzi. W kraju szaleje pandemia i codziennie umiera wiele osób. Zachowanie stacji można więc uznać za odpowiedzialne. W normalnej sytuacji Stadion Śląski niewątpliwie byłby wypełniony ludźmi aż po brzegi. Jak podobały się wam koncerty Polsatu?


Sylwester z Polsatem 2021. Pustki na Stadionie Śląskim

Sylwester z Polsatem 2021. Pustki na Stadionie Śląskim

Sylwester Polsatu. Ujęcie z telewizji

Sylwester Polsatu. Ujęcie z telewizji

Sylwester Polsatu. Ujęcie z telewizji

Sylwester Polsatu. Ujęcie z telewizji

Komentarze

 • Aga pisze:

  Mogli postawić scenę na rynku w Krakowie. Płyta pełna szczęśliwych ludzi, składających sobie życzenia. I czy ktoś występuję czy nie, ludzie kochają ten rynek i tłum.

 • Gość pisze:

  ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ŚMIERĆ ŚMIERĆ ŚMIERĆ !!!!!

 • gryporona pisze:

  A tymczasem od wczoraj zakłamane media mają nową zabawkę – GRYPORONĘ ( zakażenie jednocześnie grypą i koronaściemą ). No to teraz powinno się zweryfikować wszystkie zgony z powodu tzw chorób współistniejących czyli ( rakorony, cukrzycorony, zawałorony, udarorony, wypadkorony ) i będziemy mieli prawdziwą „skalę pandemii” ;o).. W Francji z kolei pojawił się nowy wariant z Kamerunu, gdzie o koronawirusie słyszało niewielu, a interesuje się tym NIKT! Pozdrowienia dla myślących.

  • Gość pisze:

   Ludzie nie dajcie sobie wmówić jak z kamerą ganiał to były próby normalnie się takie próby robi kilka dni przed żeby ustawić kamery sprawdzić oświetlenie i tym podobne a właścicielem tego portalu proponuję żeby najpierw sprawdzili dokładnie ale nie publikowali posty zachwalali propagandowa telewizję Kurskiego

 • Gość pisze:

  Dla mnie sylwester Polsatu był dużo lepszy, co do frekwencji nic dziwnego Bo odbywał się w Chorzowie , komu by się chciało jechać . Natomiast w Zakopanem zawsze pełno ludzi jest wiec nic dziwnego ze były ich tłumy , Ale co drugi utwór to disco polo , porażka ! Nic dziwnego ze jason derulo w Zakopanem czuł się Zażenowany i wstydzi się ze wogole wystąpił tam jak większość utworów innych to albo jakieś górale i pieśni polskie albo samo disco polo

 • KotGość pisze:

  Koncert Polsatu był rewelacyjny natomiast koncertTVP taki sobie a co do widzów to zobaczcie jak było w tym roku w Nowym Yorku beznadziejnie i tu nikt nie narzeka to tylko Polacy narzekają przecież jest jeszcze pandemia i dzięki tym artystom w Polsce ze występowali

  • Gość pisze:

   Mimo że nie jestem fanką żadnego z powyższych kanałów to dla mnie koncert na tvp dużo lepszy

 • Gość pisze:

  propaganda

 • Gość pisze:

  Jak mógł być pokazany występ Michała Szpaka o 2.10, skoro sylwester w polsacie skończył się po 24.00?

 • Gość pisze:

  Byłem i widziałem co się tam działo, więc mogę coś na ten temat powiedzieć.
  Przebywałem tylko pod stadionem, ponieważ nie wpuścili mnie, bo nie miałem certyfikatu covid.
  Dzieci płakały, bo rodzice nie miały certyfikatu i nie mogli wejść całą rodziną na stadion! Nie wiem po co to wszystko… Przecież stadion, to otwarta przestrzeń! POLSAT jesteście jednymi wielkimi oszustami !!!

  • Gość pisze:

   Stadion to otwarta przestrzeń??? Hahahahaha

  • Gość pisze:

   Również tam byłam 250 osób dla nie zaszczepionych a wogole nie wpuszczali tylko zaszczepionych kłamcy

  • Gość pisze:

   Wystarczyło się zaszczepić i problemu z wejściem by nie było. Prosta sprawa.

  • Gość pisze:

   Wystarczyło sie zaszczepic 😛 dobre dla tego kto to pisał przypominam slowa jak byla 1 dawka to miało byc lepiej a tu psikus juz 3 i leca kolejne

  • Gość pisze:

   nie zaszczepiliście się, to trzeba było jechać na impreze Kurskiego

 • Gość pisze:

  Ten Sylwester to tylko lansowanie celebrytów za dużą kasę

 • Gość pisze:

  Cleo jak zwykle rozkraczona i sztywna jakby kołek w d**ie miała.

 • Pyza pisze:

  Próby są ZAWSZE w dzień, koncerty ZAWSZE wieczorem. Także ten 😁

 • Gość pisze:

  Polsat po prostu stosował się do rozporządzenia, które obowiązuje od 15 grudnia, a pan Kurski i spółka mają w dupie to, co sami wymyślili.

 • Gość pisze:

  Kara za segregacje niech się sami bawią bardzo dobrze

 • Gość pisze:

  Byłam tam. Było mało ludzi. Większość płyty stadionu była pusta. Ludzie byli głównie pod sceną. Na trybunach również nie było dużo ludzi…

 • Gość pisze:

  Bylam. Było mało ludzi. Płyta stadionu w większości pusta. Ludzie byli pod sceną głównie. Na trybunach tez niewiele osob