Sylwester 2021 Polsat. Beata Kozidrak dała niesamowite show. Jak na jej wejście zareagowała publiczność?

Beata Kozidrak - sylwester 2021 Polsat

Beata Kozidrak - sylwester 2021 Polsat

Sylwester Polsat 2021. Jedną z największych gwiazd imprezy w Chorzowie była Beata Kozidrak. Na scenie pojawiła się w dwóch kreacjach. Zobaczcie zdjęcia. 

W tym roku o uwagę widzów podczas sylwestrowej nocy konkurują ze sobą dwie stacje telewizyjne. Impreza organizowana przez TVP odbywa się z Zakopanem, natomiast Polsat zaprosił widzów na Stadion Śląski w Chorzowie. To właśnie tam stanęła scena, na której nie zabrakło polskich i zagranicznych gwiazd. Już od początku grudnia mogliśmy poznawać kolejne sławy, które zdecydowały się umilić Polakom ten wyjątkowy wieczór i ostatnią noc mijającego roku.

Impreza na antenie Polsatu rozpoczęła się punktualnie o godzinie 20.00. Jednak już godzinę wcześniej można było oglądać rozgrzewkę przed głównym koncertem. Fani z niecierpliwością czekali na moment, w którym na scenie pojawią się największe gwiazdy. Jedną z nich niewątpliwie jest Beata Kozidrak, której występ wzbudził ogromne emocje.

Sylwester 2021 Polsat. Beata Kozidrak – występ i stylizacje

Beata Kozidrak od wielu lat pracuje w sylwestrową noc. Fani nie wyobrażają już sobie tego, by żegnać stary i witać nowy rok bez jej największych przebojów. Wokalistka zawsze ma niesamowitą energię, którą obdarowuje także uczestników koncertu. Tak też było podczas jej występu na sylwestrze Polsatu. Artystka, jak zwykle nie zawiodła i dała prawdziwy popis wokalnych umiejętności. Porwała publiczność na Stadionie Śląskim do zabawy, śpiewając swoje największe przeboje. Do jej piosenek bawili się także widzowie stacji, którzy oglądali transmisję na żywo we własnych domach.

Wokalistka pojawiła się na scenie w dwóch niesamowitych stylizacjach. Jedna z nich pochodziła do duetu polskich projektantów Hector & Karger. Druga natomiast została stworzona przez Madonna Atelier. Kreacje były inspirowane latami 60. i 70. Beata wyglądała zniewalająco w garniturze pokrytym kolorowymi cekinami, który idealnie podkreślił jej figurę. Miała na sobie też idealnie dobraną biżuterię Zozodesign, którą możecie zobaczyć w naszej galerii. Na jej dłoni znalazła się złota wysadzana cyrkoniami bransoletka i srebrna biała obrączka o brylantowym szlifie. Te błyskotki kosztowały ją ponad 10 tysięcy zł.

Zaśpiewała swoje flagowe hity, czyli Biała Armia i Co mi Panie Dasz. Publiczność powitała ją owacjami, okrzykami radości, wiwatami i gromkimi oklaskami. Zdjęcia z występu Beaty Kozidrak zobaczycie w naszej galerii.


Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Tak tak Beata jest już skończona Zawsze jak ją widze to zastanawiam się czy jest trzeźwa ? czy pijana i już zawsze tak będzie ogólnie to głupia do bólu

 • Adrian pisze:

  Najpiękniejszy występ na żywo! Niesamowity głos. Doceńmy go! Dziękuję telewizji Polsat za BAJM. W Chorzowie Beata była numerem 1 i tak zostanie!

 • Andzianelka pisze:

  Pani Beata ma piękny, mocny głos. Obok Edyty Górniak najlepiej śpiewająca artystka w polskim show biznesie. Pani Beata ma już swoje lata, występuje już bardzo długo, a wiadomo głos z czasem się zmienia, ale i tak uważam ją za guru muzyczne. Jeśli chodzi o jazdę pod wpływem alkoholu to powinna zostać surowo ukarana. Nie znam szczegółów sprawy sądowej, ale wierzę w sprawiedliwy wyrok. Jesteśmy aż i tylko ludźmi, upadamy, popełniamy błędy, za które żałujemy. Nie nam oceniać Pani Beaty. Dla mnie jest wspaniałą artystka z kawałem dodrego głosu i to się nie zmieni.

 • GośćYanko muzykant pisze:

  Szkoda troche tej Beatki !!! A taka byla piekna dziewucha 40 lat temu.!!!!

 • Gośćxx pisze:

  Nie powinno się promować takich osób.

 • Gośćxx pisze:

  Promowanie niewłaściwego zachowania.

 • Gośćddd pisze:

  Ona już nie śpiewa tylko recytuje.Gdyby nie chórek to byłaby klapa.Wóda zrobiła swoje

 • Jim Bean pisze:

  Co mi Panie dasz? Butelkę Łyskacza :)))

 • Gość pisze:

  Beata jest jedna nowe glosy ida ale niesety miazdza je takie jak np <Beaty

 • Dan Z. pisze:

  Królowa jest tylko jedna ❤️ a wyglądała jak milion dolarów 😍

 • Gosc pisze:

  Beata💙💙💙Jaki Piękny, dojrzały, kobiecy głos!! Wciąż ma swój styl. Góry jakie miała, takie dalej ma! A trochę tez szok ze piosenka z lat 80.jest nadal w dzisiejszej rzeczywistości aktualna. Brava Beata !

 • Andzi pisze:

  Ja przełączałam na TVN24 jak wchodziła Beata 🤪

 • M pisze:

  I czy warto czy nie warto to tą wódę leje w gardło….

 • Gość pisze:

  Beata ma zryty glos przez 40 lat darcia mordy na scenie. To już nie wróci. Pozostało tylko żyć na swojej legendzie i chórkach…

 • Gość pisze:

  Głos przepity hahaha nie dajmy się zwieść to alkoholiczka.Jest mi jej zwyczajnie zal,bo ten pijacki epizod zostanie do końca.

 • Gość pisze:

  Beata na sylwestra chyba głos nie do końca dopisał , chyba ze wina nagłośnienia

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×