Taka przykrość przed samym sylwestrem… Plany Gosi Andrzejewicz legły w gruzach. W ostatniej chwili odwołali jej koncert

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz zdradziła, jakie ma plany na zbliżającego się sylwestra. Przed końcem roku spotkała ją przykrość. Co się wydarzyło?

Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na rynku muzycznym w 2004 roku. Jak dotąd na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych. Jej dwie płyty pokryły się złotem. Gwiazda wylansowała takie przeboje jak: Pozwól żyć, Otwórz oczy, Słowa czy Trochę ciepła. Mimo że czasy jej świetności już minęły, wciąż gromadzi grupę oddanych fanów.

Wokalistka sporadycznie występuje w zaprzyjaźnionych klubach nocnych. Niedawno nawet zdecydowała się przypomnieć o sobie i nagrała z Mandaryną oraz Iną wspólny utwór pt. Nie będziesz sama szła. Piosenka jest swego rodzaju hymnem dla kobiet i odpowiedzią na zaostrzenie kar aborcyjnych przez polski rząd. Trio śpiewa pod muzykę rosyjskiego duetu t.a.t.u.All The Things She Said. W teledysku pojawiają się kadry ze Strajku Kobiet.

Andrzejewicz ma za sobą udział w kilku programach rozrywkowych. Wiele lat temu występowała w Gwiazdy tańczą na lodzie. Była także uczestniczką 13. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym dotarła aż do finału. Gwiazda uplasowała się na trzecim miejscu.

Gosia Andrzejewicz ma postanowienie noworoczne

Gosia Andrzejewicz regularnie przemawia do swoich fanów na Instagramie. Dzieli się swoją codziennością i porusza dla niektórych niewygodne tematy. Wygląd piosenkarki wielokrotnie się zmieniał. 37-latka w pewnym momencie nabrała pełniejszych kształtów. W końcu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przeszła ogromną metamorfozę. Później bywało różnie, o czym informowała w mediach społecznościowych. Tym razem gwiazda przyznała, że straciła umiar w te święta:

Jak tam po świętach? Objedzeni jesteście?Ja jestem objedzona na maksa. Powiem Wam, że nie odczuwam głodu do dzisiaj. Nie wiem, jak ja spalę te świąteczne przysmaki.

Po chwili dodała, że podda się aktywności fizycznej, a od stycznia ponownie przejdzie na dietę:

Zamierzam iść jeszcze dzisiaj na siłownie i coś z tym zrobić. Od nowego roku wkracza nowa dieta i siłownia na co dzień, by być fit.

Jak sylwestra 2021 spędzi Gosia Andrzejewicz?

30 grudnia Gosia Andrzejewicz poinformowała swoich obserwatorów o planach sylwestrowych:

Niedługo sylwester, jestem ciekawa, jak Wy będziecie go spędzać. Ja póki co nie mam żadnych planów.

Okazuje się, że plany Gosi Andrzejewicz legły w gruzach. Gwiazda miała zagrać tego wieczoru koncert, jednak ostatecznie organizator odwołał wydarzenie. Piosenkarka znalazła wyjście z sytuacji:

Miałam mieć koncert, ale został odwołany. Także na dzień dzisiejszy nie mam żadnych planów. No chyba, że mnie zaprosicie na domówkę, to wpadam do was.

Chcielibyście spędzić sylwestra z Gosią Andrzejewicz?


Gosia Andrzejewicz w sukience Sylwii Romaniuk

Gosia Andrzejewicz w sukience Sylwii Romaniuk

Gosia Andrzejewicz - gala Skrzydła Ekologii 2021

Gosia Andrzejewicz - gala Skrzydła Ekologii 2021

Gosia Andrzejewicz - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Gosia Andrzejewicz - Świąteczne spotkanie z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×