Gwiazdy pokazały sylwestrowe stylizacje, w których wystąpią: Ida Nowakowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Maja Hyży…

Gwiazdy pokazały stylizacje sylwestrowe

Gwiazdy pokazały stylizacje sylwestrowe

Sylwester 2021. Maja Hyży, Ida Nowakowska, Paulina Sykut-Jeżyna pokazały swoje sylwestrowe stylizacje. Zobaczcie, jak wyglądają ich kreacje.

Stacje telewizyjne dwoją się i troją, aby zapewnić w sylwestra rozrywkę Polakom. W tym roku moc wrażeń zapewni TVP2 oraz Polsat. Stacja TVN postanowiła wycofać się z organizowania imprezy ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. Tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką odbędzie się w Zakopanem. To tam pojawi się jedna z największych gwiazd Ameryki – Jason Derulo.

Sylwestrowa Moc Przebojów transmitowana będzie ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Na scenie w Polsacie wystąpią takie gwiazdy jak: Beata Kozidrak z zespołem Bajm, Cleo, Ewelina Lisowska czy Dawid Kwiatkowski.

Gwiazdy pokazały stylizacje na sylwestra 2021

Sylwester to jedna z największych imprez w roku. Nic więc dziwnego, że gwiazdy przygotowują się na tę okazję z wyprzedzeniem. Maja Hyży, która wystąpi w tym roku na Sylwestrze Marzeń z Dwójką, jakiś czas temu zaprezentowała swoją bajkową kreację. Błękitna suknia zaprojektowana została przez Patrycję Kujawę. Zaraz po tym, jak internauci zobaczyli suknię z długim trenem, zaczęli zastanawiać się, czy wokalistka nie jest przypadkiem w kolejnej ciąży. Plotki potwierdziły się, o czym więcej przeczytacie tutaj.

Ida Nowakowska w tym roku również wystąpi na scenie w Zakopanem. Gwiazda jest jedną prowadzących te ogromne wydarzenie. Pech chciał, że rozchorowała się tuż przed koncertem. Zapewnia jednak, że to nie pokrzyżuje jej planów i poprowadzi Sylwestra Marzeń z Dwójką. Tancerka pochwaliła się na swoim Instagramie jedną z kreacji, które będzie prezentować na sobie tego wieczoru. 31-latka postawiła na suknię wyszywaną cekinami. Trzeba przyznać, że robi oszołamiające wrażenie.

Paulina Sykut-Jeżyna także będzie jedną z gospodyń sylwestra. Gwiazda jednak pojawi się w konkurencyjnej stacji. Sylwestrową Moc Przebojów będzie miała okazję prowadzić u boku m.in. Karoliny Gilon oraz Krzysztofa Ibisza. Dziennikarka także pochwaliła się kreacją przygotowaną z myślą na tę okazję. Postawiła na różową sukienkę, którą zdobią cekiny. Kiecka pięknie mieni się w zwykłym świetle, a co dopiero w tym scenicznym. Internauci zasypali gwiazdę licznymi komplementami:

  • Zjawiskowo wyglądasz najdroższa.
  • Zjawiskowo piękna. Cudownie wyglądasz. Petarda!
  • Prześliczna kreacja. Jestem pod wrażeniem.

Nasza galeria jest na bieżąco aktualizowana.

Czyja stylizacja podoba Wam się najbardziej?


Ida Nowakowska pokazała stylizację sylwestrową

Ida Nowakowska pokazała stylizację sylwestrową

Ida Nowakowska pokazała stylizację sylwestrową

Ida Nowakowska pokazała stylizację sylwestrową

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała stylizację sylwestrową

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała stylizację sylwestrową

Komentarze

  • Lala pisze:

    Ale one są wszystkie denne🤦 ale Nowakowska to jest prawdziwy dramat, chociaż Hyży dorównuje jej pustakowatością.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×