Sylwester Polsat. Beata Kozidrak wreszcie odniosła się do wydarzeń z 2021 roku. Wypaliła ze sceny słowa, które dziś cytuje cała Polska

Beata Kozidrak - Sylwester 2021

Beata Kozidrak - Sylwester 2021

Sylwester 2021. Beata Kozidrak na scenie po zatrzymaniu za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Jak przyjęła ją publiczność?

To był zapewne jeden z najtrudniejszych występów w karierze Beaty Kozidrak, która zaśpiewała na sylwestrowej scenie Polsatu w Chorzowie. Po raz pierwszy zaprezentowała się przed całą Polską po tym, jak we wrześniu została zatrzymana przez policję za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. Przypomnijmy – wokalistka dostała pod koniec października 2021 zakaz prowadzenia pojazdów, o prawo jazdy będzie mogła ubiegać się najwcześniej za pięć lat. Otrzymała też karę sześciu miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne, a także musi wpłacić dziesięć tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Wokalistka pojawiła się na scenie w dwóch stylizacjach. Jedna z nich pochodziła do duetu polskich projektantów Hector & Karger. Druga natomiast została stworzona przez Madonna Atelier. Kreacje były inspirowane latami 60. i 70. Beata wyglądała świetnie w garniturze pokrytym kolorowymi cekinami. Zaśpiewała swoje największe hity, czyli Białą Armię i Co mi Panie Dasz.

Jak została przyjęta przez widzów? Opinie są mocno podzielone.

Sylwester 2021. Beata Kozidrak w ogniu krytyki. Co powiedziała ze sceny?

Beata Kozidrak wystąpiła na scenie w na Sylwestrze Szczęścia stacji Polsat. Jak odebrali ją widzowie? Podzielili się na dwie grupy, jedna komplementowała wokalistkę, a druga nie szczędzi krytyki. W mediach społecznościowych dominuje raczej nieprzychylna opinia.

Gwiazda dała z siebie na scenie wszystko, co podkreślają komentujący. Co ważne, jako jedna z nielicznych nie śpiewała z playbacku. Po wykonaniu pierwszej piosenki powiedziała:

Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że możemy się z wami spotkać. Było mi to bardzo potrzebne. Możemy pożegnać stary rok i nowy powitać z przytupem – zwróciła się do widzów ze sceny Kozidrak.

  • Tak to już u nas jest. Duży skandal, kilka miesięcy przycicha i znów wyciągamy gwiazdę z szafy.
  • Beata Kozidrak powinna zaśpiewać „Jedziemy autostopem”…
  • Powinni jeszcze reklamę puścić „Nie jeżdżę po alkoholu „
  • Ciekawe, czy na koncert przyjechała samochodem…
  • Ale się dusiła oj słabo aż nie da się tego słuchać
  • Już ciężko idzie Pani Beatce to śpiewanie.
  • Beata Kozidrak, która jechała w 2021 roku pod wpływem alkoholu, właśnie na scenie. Brawo, Telewizja Polsat – piszą internauci.

A wam jak się podobał występ Beaty?


Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Beata Kozidrak - sylwester Polsat 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×