Szukaj

Sylwester 2020 u zagranicznych gwiazd: Jennifer Lopez, Justin Bieber, Katy Perry

Sylwester 2020

Sylwester 2020

Sylwester 2020 za nami. Jak spędziły go zagraniczne gwiazdy? Kto pracował, a kto świętował w gronie najbliższych? Sprawdziliśmy. 

Sylwester 2020 był inny niż w poprzednich latach. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa nie mógł być on tak huczny, jak miało to miejsce kilkanaście miesięcy temu. Większość polskich gwiazd spędziła ten wieczór w domu, w gronie rodziny. (zdjęcia tutaj). Nie zabrakło też tych, które pracowały i swoją obecnością uświetniały koncerty zorganizowane przez Polsat oraz TVP.

Sylwester 2020: jak spędzały go zagraniczne gwiazdy?

Nie tylko niektórzy polscy, ale także zagraniczni artyści pracowali w ostatni wieczór 2020 roku. Wśród nich była m.in. Jennifer Lopez, która była jedną z gwiazd koncertu transmitowanego przez stację ABC. Wydarzenie było nadawane na żywo wprost z Times Square w Nowym Jorku. Chociaż przez obecną sytuację na świecie spektakle odbędą się bez publiczności, to i tak było to prawdziwe show.

Gdy występ artystki dobiegł końca, udostępniła krótki filmik na Instagramie. Pokazała moment, w którym wraz z ukochanym Alexem Rodriguezem wchodzą do pomieszczenia. W opisie poinformowała, że już można nabyć kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem, JLoBeauty. Warto wspomnieć, że prace nad ulepszeniem produktów trwały miesiącami.

Z kolei Justin Bieber udostępnił w sieci zdjęcie, na którym pojawia się u boku swojej żony, Hailey. Małżonkowie nie mają na sobie wymyślnych, sylwestrowych kreacji. Są ubrani w grube kurtki, na głowach mają ciepłe czapki. Piosenkarz zdradził, że sylwestra spędzają w kameralnym gronie:

Jesteśmy tylko parą w pasujących kurtkach oraz czapkach — skomentował piosenkarz.

Katy Perry opublikowała post, którym podsumowała miniony rok. Na Instagramie dodała dwa zdjęcia, na których pozuje wewnątrz wielkiej armaty. Zrobiła zabawną minę, czym rozbawiła fanów. Dowodem są komentarze, które pojawiły się pod zdjęciem, w których internauci zachwycają się jej kreatywnością.

Sylwester 2020 świętowali także i pochwalili się tym w sieci m.in. Emily Ratajkowski, Kelly Osbourne, Maria Sharapova, Ellie Goulding, Heidi Klum, Kylie Jenner.

Zdjęcia w galerii.


Ellie Goulding - sylwester 2020

Ellie Goulding - sylwester 2020

Emily Ratajkowski   - sylwester 2020

Emily Ratajkowski - sylwester 2020

Sylwester 2020

Sylwester 2020

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×