Pierwszy duży sylwester właśnie zastał odwołany. Plejada gwiazd nie zaśpiewa

Sylwester 2020

Sylwester 2020

Sylwester 2020 w stacjach telewizyjnych stoi pod znakiem zapytania. Jedno z dużych miast ogłosiło właśnie rezygnację z imprezy, na której co roku występowała plejada gwiazd. Powodem pandemia koronawirusa.

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Już za niewiele ponad dwa miesiące wejdziemy w 2021. Dotychczas w ostatnią noc grudnia organizowane były huczne koncerty z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd. Czołowe stacje telewizyjne decydowały się na transmisję wydarzeń na żywo z największych miast w kraju. Zwykle były to Warszawa, Zakopane i Śląsk. Wiemy już, że w jednym z miejsc impreza się nie odbędzie.

Sławomir w niedawno udzielonym nam wywiadzie zdradził, że dostał pierwsze propozycje sylwestrowych występów, ale pod znakiem zapytania stoi ich finalizacja.

Propozycje są, ale nie wiemy jak to się skończy. Czy to w ogóle się odbędzie. Bardzo byśmy chcieli i z którejś propozycji na pewno skorzystamy. Natomiast to, czy będzie szansa, aby taka impreza się odbyła, to nie wiemy.

Stacje telewizyjne nadal nie podjęły ostatecznych decyzji co do realizacji masowej imprezy na świeżym powietrzu. Ze względu na panujące obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa organizacja wydarzenia wydaje się mało prawdopodobna.

Sylwester 2020 w Warszawie nie odbędzie się. Co z koncertem w TVN?

Wiadomo już, że w tym roku nie zobaczymy koncertu z Warszawy. Od kilku lat transmisję show ze stolicy pokazywał TVN. Na dużej scenie na placu Bankowym występowała plejada gwiazd. Rok temu stary rok żegnaliśmy między innymi razem z Edytą Górniak, Beatą KozidrakCleo i Sylwią Grzeszczak. W przeszłości śpiewali również Ewelina Lisowska i Dawid Podsiadło.

Rzeczniczka stołecznego ratusza, Karolina Gałecka, potwierdziła w rozmowie z PAP, że sylwester 2020 w Warszawie nie odbędzie się:

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w tym roku miejski sylwester nie odbędzie się. Ta impreza będzie odwołana w tym roku. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze.

Gałecka ma jednak nadzieję, że w przyszłym roku będzie już inna sytuacja epidemiczna i uda się to wrócić do hucznej imprezy. Zwłaszcza że „niewątpliwie brak imprezy będzie powodował sytuację, w której jakieś finanse zostaną w kasie miasta”.

Czy to oznacza, że TVN w tym roku także zrezygnuje z koncertu sylwestrowego? Zawsze pozostaje opcja nagrania widowiska w telewizyjnym studiu. Niewykluczone, że właśnie z takiego rozwiązania skorzysta stacja.


Sylwia Grzeszczak śpiewa na scenie - Sylwester TVN 2019

Sylwia Grzeszczak śpiewa na scenie - Sylwester TVN 2019

Reni Jusis na scenie - Sylwester TVN 2019

Reni Jusis na scenie - Sylwester TVN 2019

Sylwester TVN 2019 - Edyta Górniak zmieniła fryzurę

Sylwester TVN 2019 - Edyta Górniak zmieniła fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×