Szukaj

Sylwester 2020: Jennifer Lopez wystąpiła razem z matką! To nie wszystko. Był ktoś jeszcze

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez w sylwestra 2020 występowała w Nowym Jorku. Niespodziewanie na scenę wkroczyła jej mama, która miała wyjątkowe towarzystwo.

Jennifer Lopez nawet w czasie pandemii koronawirusa nie może narzekać na nadmiar obowiązków. Piosenkarka była jedną z gwiazd, która pojawiła się podczas sylwestra w Nowym Jorku. Do występu bardzo starannie się przygotowywała, o czym na bieżąco informowała swoich fanów.

Najpierw poprosiła internautów, by wskazali utwory, które powinna zagrać. Potem podzieliła się zakulisowymi materiałami z prób i pokazała fragment swojego występu. Na scenie pojawiła się w wygodnym dresie. Do sieci przedostały się też zdjęcia paparazzi, zrobione kilka dni przed koncertem. Wygląda, jakby przytyła.

Sylwester 2020: Jennifer Lopez z rodziną w Nowym Jorku

Lopez podczas sylwestrowego koncertu zachwycała nie tylko swoim głosem, ale przede wszystkim stylizacjami. Występowała na podwyższeniu. Na scenie pojawiła się m.in. w bardzo długim płaszczu, który miał wstawki z piór. Dopasowała do niej bardzo odważną biżuterię, zasłaniając twarz diamentową ozdobą. W pewnym momencie zrzuciła z siebie okrycie i zaprezentowała światu swój piękny, błyszczący garnitur.

Jennifer Lopez w Nowym Jorku nie była sama. Na scenie towarzyszyła jej mama, Guadalupe, ale nie tylko ona. Oprócz niej przed kamerami pojawili się także Alex Rodriguez oraz czworo dzieci. Wszyscy razem odliczali ostatnie godziny starego roku, co można było zobaczyć podczas transmisji na żywo.

Jennifer Lopez z bliskimi podczas sylwestra

Jennifer Lopez z bliskimi podczas sylwestra

Artystka tuż po swoim występie postanowiła podsumować emocje, jakie towarzyszyły jej tego wieczoru. Dodała post, w którym opowiedziała o swojej drodze na Time Square:

Ostatnia noc była taka surrealistyczna !!!! Jechałam pociągami 6 i S na Times Square. W całym pociągu były plakaty #JLOBEAUTY … i byłam przytłoczona myśleniem o tej małej dziewczynie, która czytała magazyny w tym samym pociągu!! To był moment, w którym byłam niesamowicie wdzięczna za tę podróż i za Was wszystkich !! Wiem, że ten rok był jednym z najtrudniejszych w historii, ale … marzenia się spełniają każdego dnia. Nie mogę się doczekać wszystkich możliwości i okazji, które nas czekają w 2021.

Więcej na ten temat piszemy tutaj.

 


Jennifer Lopez z rodziną

Jennifer Lopez z rodziną

Jennifer Lopez w drodze na sylwestra

Jennifer Lopez w drodze na sylwestra

Jennifer Lopez - sylwester 2020

Jennifer Lopez - sylwester 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×