Szukaj

Sylwester 2020: Jarosław Bieniuk wita nowy rok z ukochaną. To ich pierwsze oficjalne wspólne zdjęcie

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk sylwestrową noc spędził ze swoją ukochaną Zuzanną. W domowym zaciszu bawili się doskonale. Jakie zdjęcia opublikowali w sieci?

Jarosław Bieniuk od 6 lat samotnie wychowuje troje dzieci. Po śmierci jego życiowej partnerki Anny Przybylskiej to na jego barkach spoczęła opieka nad najstarszą córką Oliwią, oraz dwójką młodszych synów Szymonem i Jasiem. Miał przed sobą niełatwe zadanie. Od kilku tygodni piłkarz znowu jest szczęśliwy. Paparazzi całkiem niedawno przyłapali go podczas czułości, które okazywał swojej ukochanej na jednej z ulic. Wybranką jego serca okazała się być znana modelka Zuzanna Pactwa. Plotki o ich romansie rozgrzały internet, ale szybko okazało się, że ten związek należy do poważnych.

Ojciec trójki dzieci już jakiś czas temu przedstawił ją swoim pociechom, które znalazły z nią doskonały kontakt. Zwłaszcza 18-letnia Oliwia, która marzy o tym, by zostać modelką, ma z ukochaną ojca wiele wspólnych tematów.

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło „Na żywo”.

Od pewnego czasu na profilu Jarka regularnie pojawiają się relacje, na których możemy podziwiać, jak spędza czas z wybranką swojego serca. Zawsze jednak  pokazuje kadry z bardzo daleka, tak by nie było widać jej twarzy. Tym razem zrobił wyjątek. Jak spędzili sylwestra?

Sylwester 2020: Jarosław Bieniuk spędza go z ukochaną Zuzanną

Całkiem niedawno na Instgramie Bieniuka mogliśmy zobaczyć zdjęcia z jego weekendowego wyjazdu. Piłkarz razem z Zuzanną wyjechali do Pałacu Ciekocinko, który znajduje się spory kawałek od rodzinnej Gdyni. Tam nocowali w pięknym zabytkowym hotelu, a o poranku oddawali się swojej wielkiej pasji, czyli jeździli konno. Widać, że ich związek ciągle nabiera rumieńców. Zakochani postanowili razem przywitać Nowy Rok.

Piłkarz ze swoją dziewczyną zorganizowali bardzo kameralną imprezę w domowym zaciszu. Na Instagramie Jarosław pokazał zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak spędzili minioną noc. Przy okazji złożył obserwatorom noworoczne życzenia.

Szczęśliwego Nowego Roku – napisał na zdjęciu.

Widać, że doskonale się razem bawili. Te chwile uwiecznili w kadrze pod choinką. Jarosław położył się pod przystrojonym drzewkiem, a jego ukochana złożyła dłonie tak, by utworzyły symbol serca. Przy okazji zaprezentowała swoją obłędną figurę w krótkim topie z panterkowym printem i białych legginsach. To pierwsze oficjalne zdjęcie z nową miłością, które pojawiło się na profilu Jarka.

Kibicujecie temu związkowi?


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa - Sylwester 2020

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa - Sylwester 2020

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×