Sylwester 2020: disco-polo w TVP i Polsacie. Jakie gwiazdy, w której stacji? Sprawdziliśmy

Sylwester 2020: disco-polo

Sylwester 2020: disco-polo

Sylwester 2020 już dziś. Wielu Polaków nie wyobraża sobie ostatniej nocy w roku bez hitów disco-polo. Sprawdziliśmy, gdzie dziś posłuchacie na żywo najpopularniejszych wykonawców reprezentujących popularny nurt.

Właśnie nadchodzi 2021 rok, który został nazwany m.in. Rokiem Konstytucji 3 maja oraz Rokiem Stanisława Lema. Na kartach historii zapisze się również z powodu wybuchu pandemii koronawirusa, która przez ostatnie dwanaście miesięcy nie odpuszczała ludziom na całym świecie.

31 grudnia to czas, aby odstawić na bok smutki i przez chwilę nie myśleć o tym, co przyniesie nowy rok. Najlepiej zrobić to przy rytmicznych dźwiękach disco polo. Chociaż „nikt go nie słucha”, to jednak każdy zna słowa największych przebojów Zenka Martyniuka czy Marcina Millera z zespołu Boys.

Największe stacje telewizyjne już od kilku miesięcy pracują nad przygotowaniami do sylwestra. Sprawdziliśmy, które gwiazdy disco-polo będą koncertowały dzisiejszego wieczoru i na którym kanale posłuchacie ich największych szlagierów.

Sylwestrowe koncerty disco-polo. Gdzie i kiedy?

W tym roku będziemy świadkami najlepszych koncertów, które przygotują dwie telewizje – TVP oraz Polsat. W tym roku TVN zrezygnował z podtrzymania tradycji i zdecydował się wyemitować kilka popularnych filmów. Obie stacje przygotowały dla swoich widzów niezwykłe widowisko, podczas którego nie zabraknie dźwięków disco polo.

Sylwester 2020 w TVP. Jakie gwiazdy disco-polo?

TVP jest jedyną stacją, która w tym roku zdecydowała się zorganizować koncert plenerowy w amfiteatrze w Ostródzie. Choć na początku budziło to wiele zastrzeżeń, nadawca publiczny zapewnił, iż wydarzenie zostanie zorganizowane z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

31 grudnia o godzinie 19:55 na antenie TVP2 ruszy Sylwester marzeń z Dwójką 2020 i potrwa do 00:15. Koncert poprowadzą Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski, Aleksander Sikora i Norbi. Na scenie pojawią się również czołowi przedstawiciele nurtu disco polo: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Marcin Miller i zespół Boys oraz Defis.

Poniżej możecie zobaczyć, przy jakich hitach będziemy bawić się z TVP2:

Sylwester 2020 Polsat. Gwiazdy disco-polo

Telewizja Polsat co roku organizowała Sylwestrową Moc Przebojów na Śląsku. W tym roku, z powodu pandemii koronawirusa, koncerty będą odbywać się w dwóch studiach w Warszawie, bez udziału publiczności.

Wydarzenie poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Karolina Gilon i Rafał Maserak. 31 grudnia będziemy mieli okazji posłuchać występu CzadomanaDaj to głośniej, Sławomira oraz Magdy Narożnej z zespołem Piękni i Młodzi.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2020 rusza o godzinie 19:55. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź imprezy:

W tym roku spędzacie sylwestra z Dwójką czy z Polsatem?


Sylwester Marzeń z Dwójką - Marcin Miller i Zenek Martyniuk

Sylwester Marzeń z Dwójką - Marcin Miller i Zenek Martyniuk

Sylwester Marzeń z Dwójką - Defis

Sylwester Marzeń z Dwójką - Defis

Sylwestrowa Moc Przebojów - Czadoman

Sylwestrowa Moc Przebojów - Czadoman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×