Sylwester 2019 w telewizji. Kto i gdzie wystąpi? Jakie gwiazdy w TVP, TVN i Polsacie?

Sylwester 2019 - gdzie wystąpią gwiazdy?

Sylwester 2019 - gdzie wystąpią gwiazdy?

Sylwester 2019 zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka godzin trzy największe stacje telewizyjne zaproszą widzów na koncerty. Co przygotowały TVP, TVN i Polsat? Sprawdźcie, gdzie wystąpią największe gwiazdy!

Ci, którzy noc sylwestrową spędzą w domu mogą wybierać spośród koncertowych propozycji! Jak co roku każda duża stacja organizuje swoje rozpoczęcie nowego roku, prześcigając się w atrakcjach i chcąc zgromadzić jak największą publiczność zarówno pod sceną, jak i przed telewizorami. Zobaczcie, kto wystąpi w TVP, TVN i Polsacie. Ostrzegamy – to nie będzie łatwy wybór!

[wp_quiz id=”808″]

TVP 2 – Sylwester Marzeń w Zakopanem

Podobnie jak w poprzednich latach Telewizja Polska zaprasza na Sylwestra do stolicy Tatr. TVP zrezygnowała z organizacji koncertu pod Wielką Krokwią, a zabawa odbędzie się na Równi Krupowej. Start Sylwestra Marzeń z Dwójką o 20.00. Transmisja będzie dostępna nie tylko w telewizji, ale również w internecie na sylwester.tvp.pl.

Koncert poprowadzą: Ida Nowakowska i Olek Sikora oraz Marcelina Zawadzka i Rafał Brzozowski. Pojawią się również Norbi i dziennikarz Radia Zet Robert Karpowicz.

Ida Nowakowska i Olek Sikora prowadzącymi Eurowizję Junior 2019

Ida Nowakowska i Olek Sikora

Na scenie wystąpią: Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Gromee, Weekend, Boys, Milano, Chico & The Gypsies, Playboys, Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijal, Pupo, Jorrgus, Piękni i Młodzi, Kombi, Stefano Terrazzino, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full.

Wśród gwiazd wieczoru będą także Siostry Szydłowskie, zwyciężczynie The Voice Senior. Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu, otrzymały od prezesa TVP, Jacka Kurskiego, w sobotni wieczór:

Miałyśmy spędzić razem sylwestra. I spędzimy. Na scenie w Zakopanem. Pan Prezes naprawdę zaskoczył nas niewiarygodnie – mówiły w rozmowie z Jastrząb Post.

Na scenie nie zabraknie zagranicznej gwiazdy. Będzie to Natalia Oreiro, której tego wieczora będzie towarzyszyć mąż, Ricardo Mollo.

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo

Natalia Oreiro i jej mąż Ricardo Mollo

Sylwester 2019 w TVN – koncert na Placu Bankowym w Warszawie

TVN powita 2020 rok w stolicy, na Placu Bankowym. Stacja organizuje Sylwestra w Warszawie już po raz piąty pod hasłem Warszawa – stolica Sylwestra 2019. Wydarzenie poprowadzą największe gwiazdy stacji. Na scenie zobaczymy: Marcina Prokopa, Gabi Drzewiecką, Patricię Kazadi, Filipa Chajzera.

Podczas sylwestrowego show zagrają: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska, Edyta Górniak

Nie jest tajemnicą, że ostatnia ze wspomnianych gwiazd przygotowała dla swoich fanów nie lada gratkę. W ostatnią noc 2019 roku zaśpiewa swój premierowy utwór, My Way.

Edyta Górniak i Gromee

Edyta Górniak i Gromee

O oprawę choreograficzną zadbają tancerze Egurrola Dance Studio. Początek transmisji o 19.45 w TVN i na Playerze.

Sylwester 2019 w telewizji Polsat – zabawa na Stadionie Śląskim w Chorzowie

Sylwestrowa Moc Przebojów po raz drugi zawita na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Polsat stawia na sprawdzony zespół prowadzących, którymi będą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Ela Romanowska, Rafał Maserak. W tej roli zadebiutują Barbara Kurdej-Szatan, Karolina Gilon oraz Damian Kordas.

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz

Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz

Wejście w nowy rok umilą nam: Ronnie Ferrari, DJ Bobo, Mikolas Josef, La Bouche, Captain Jack, LayZee aka. Mr. President, Sławomir, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Cleo, Daj to głośniej, Piersi, Ich Troje, Feel, Enej, Future Folk z wokalistą Staszkiem Karpielem-Bułecką, Long&Junior, MiG, After Party i Defis Miły Pan.

Sławomir już kilka tygodni temu zapowiadał, że jego występ zapadnie widzom w pamięć. Dlaczego? W tym roku, oprócz znanych i lubianych piosenek, przygotuje nowe propozycje:

Specjalnie na ten koncert przygotowaliśmy również premierowe piosenki, zupełnie nowe, których jeszcze nikt nie słyszał – zdradził w rozmowie z Faktem. 

Sławomir i Kajra - Sylwester 2019. Gdzie wystąpią?

Sławomir i Kajra – Sylwester 2019. Gdzie wystąpią?

Transmisja telewizyjna rozpocznie się o 20.00. Koncert emitowany będzie również online na platformie Ipla.tv.

Zobacz: Sylwester 2019 w TVP pod znakiem Zenka! Nie uwierzycie, ile piosenek zaśpiewa. Kurski: „Wszyscy oczywiście mają mniej” [WIDEO]


Viki Gabor - Sylwester z Dwójką 2019, konferencja prasowa

Viki Gabor - Sylwester z Dwójką 2019, konferencja prasowa

Piękni i Młodzi - Sylwester z Dwójką 2019

Piękni i Młodzi - Sylwester z Dwójką 2019

Norbi - Sylwester z Dwójką 2019

Norbi - Sylwester z Dwójką 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×