Internauci odkryli wielki prywatny sekret Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego! A miało się nie wydać…

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Dokąd Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska udali się na sylwestra 2019? Gdzie powitają nowy rok? Gwiazdor zamieścił zdjęcie, i choć nie oznaczył lokalizacji, fani błyskawicznie odgadli, gdzie obecnie wypoczywa ze swoją narzeczoną.

Mikołaj Rozerski i Adriana Kalska to jedna z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Mało kogo wpuszczają za drzwi swojej prywatności, dzielą się tylko jej okruchami. Ale internauci są niezawodni i nawet z ich wspólnego zdjęcia, które niewiele mówi, są w stanie wyczytać informacje, które para zapewne chciałaby ukryć.

Mikołaj Roznersi i Adriana Kalska – co z tym ślubem?

Odkąd Mikołaj Rozerski związał się z Adrianą Kalską, pozbył się znienawidzonej przez niego łatki podrywacza. I szybko uznał, że to właśnie ona jest kobietą jego życia, oświadczył jej się więc – i to w niezwykle romantycznych okolicznościach.

Mikołaj najpierw szukał odpowiedniego pierścionka, a potem romantycznego, w  którym mógłby prosić Adrianę o rękę. Najpierw poszli na kolację do przytulnej restauracji. Raczyli się owocami morza. Potem popłynęli gondolą. I właśnie wtedy Mikołaj, niczym bohater filmowej komedii romantycznej, uklęknął przed Adrianą, trzymając w dłoniach pierścionek. Jej w pierwszej chwili z wrażenia odjęło mowę. Ale gdy odzyskała głos, bez wahania powiedziała: tak! – opowiadał informator tygodnika Twoje Imperium.

[wp_quiz id=”1198″]

Od tamtej pory oboje muszą mierzyć się z pytaniami, kiedy odbędzie się ich ślub. Źródło tygodnia twierdzi, że ma do niego dojść dopiero w przyszłym roku.

Planują kameralne przyjęcie dla najbliższej rodziny i przyjaciół. To ma być ich święto – zdradza.

Ale aktor ostatnio zasugerował, że z Adrianą Kalską są już po ślubie. Bo na Instagram wrzucił zdjęcie, na którym stoją w kościele i oboje są w strojach ślubnych.

Zrobiliśmy to – napisał.

Większość fanów zaczęła im wylewnie gratulować, ale wprawne oko kilku internautów wychwyciło, że zdjęcie zostało zrobione w kościele, w którym kręcone są zdjęcia do M jak miłość. A w tym serialu Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski grają zakochaną parę.

Zobacz: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w „Pytaniu na śniadanie” o związku, kłótniach i nowych odcinkach „M jak miłość”. Tak wiele jeszcze nie zdradzili

Sylwester 2019: Gdzie Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska powitają nowy rok?

Ani ona ani on do dzisiaj nie pisnęli słowa na temat tego, czy internauci mieli rację. Oboje wolą, żeby ich miłość kwitła z dala od oczu ciekawskich. Od czasu do czasu wrzucają jednak do sieci wspólne zdjęcia. Ostatnio np. Miłołaj Roznerki pochwalił się, że wylądowali razem w… kosmosie.

Gdzieś w kosmosie – napisał.

Jednak chyba znowu nie docenił internatów. Kilku z nich rozszyfrowało, gdzie zdjęcie zostało zrobione – twierdzą, że w Wiedniu, zaraz obok ratusza. Najprawdopodobniej to tam para przywita 2020 rok. I może to być dla nich dobra wróżba, bo stolica Austrii uchodzi za najlepsze w Europie miasto do życia.


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska, Mikołaj Roznerski

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w drodze do studia Pytania na śniadanie

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w drodze do studia Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×