Sylwester 2019: Michał Wiśniewski z byłą żoną! Ich wspólne zdjęcie z imprezy namieszało w sieci!

Michał Wiśniewski – Sylwester 2019

Michał Wiśniewski – Sylwester 2019

Michał Wiśniewski i Marta Wiśniewska spędzili sylwestra w Zakopanem, czym muzyk pochwalił się w social mediach. Czy jest szansa, że byli małżonkowie do siebie wrócą?

Michał Wiśniewski, kiedy na swojej drodze spotkał Mandarynę, zupełnie stracił dla niej głowę. Piosenkarz i tancerka pobrali się w 2006 roku i byli parą bardzo medialną. Ich codzienne życie oglądało miliony osób – zgodzili się na własne reality-show, które było chętnie wybierane przez widzów. Para doczekała się dwójki wspólnych dzieci: syna Xaviera i córki Fabienne.

Chociaż małżeństwo Wiśniewskich nie przetrwało próby czasu, Michała i Martę łączą przyjacielskie relacje, co podkreślali przy okazji różnych wywiadów.

Michał nie jest moim wrogiem. My też byliśmy kiedyś małżeństwem, a teraz przybijamy sobie piątkę, mamy dwoje wspaniałych dzieci. Żyjemy w jakiejś patchworkowej sytuacji. Można, a nawet trzeba poukładać relacje – mówiła tancerka w rozmowie z Jastrząb Post.

[wp_quiz id=”1109″]

Michał Wiśniewski i Mandaryna spędzili ze sobą sylwestra 2019

Okazuje się, że ich relacje są na tyle poprawne, że postanowili spotkać się w sylwestra, czym charyzmatyczny lider Ich Troje pochwalił się w sieci. Na swoim Instagramie opublikował krótki filmik, nagrany wprost z Zakopanego. Michał i Marta wygłupiali się przed kamerą i robili śmieszne miny, udowadniając, że czują się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie.

Mandaryna? @marta.mandaryna

View this post on Instagram

Mandaryna? @marta.mandaryna

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Czy dawnych małżonków łączy coś więcej niż tylko przyjaźń? Nie w tym przypadku. Każdy z nich jest obecnie w szczęśliwym związku i raczej nie zanosi się, by sytuacja uległa zmianie. Pewne jest jednak, że nagranie poruszyło fanów gwiazd. To oni w komentarzach pisali, że miło ich zobaczyć razem:

  • Ależ to się zmieniła przez te lata, normalnie wypiękniała.
  • Pięknie razem wyglądacie.
  • Jak fajnie Was widzieć razem.
  • Wróćcie do siebie! Tak do siebie pasujecie!

Zobacz: Michał Wiśniewski zadbał o plany sylwestrowe syna. Nie tak ostatnią noc w roku spędzają jego rówieśnicy


Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski razem na sylwestrze

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski razem na sylwestrze

Michał Wiśniewski – Sylwester 2019

Michał Wiśniewski – Sylwester 2019

Mandaryna, Fabienne Wiśniewska i Marta Tomczak

Mandaryna, Fabienne Wiśniewska i Marta Tomczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×