Lewandowscy witają nowy rok na plaży! Wznieśli toast razem z… Klarą! Co za piękne zdjęcia

Lewandowscy – Sylwester 2019

Lewandowscy – Sylwester 2019

Sylwester 2019: Anna Lewandowska i Robert Lewandowski z córką Klarą powitali nowy rok w Dubaju. Para pokazała bajkowe zdjęcia z plaży. Kreacja ciężarnej gwiazdy robi wrażenie.

Przyjęło się, że Anna i Robert Lewandowscy od kilku lat każdy stary rok żegnają w Dubaju. Nie inaczej jest tym razem. Rok temu para spędziła sylwestra w towarzystwie Mariny Łuczenko i Wojtka Szczęsnego. Tym razem postawili na własne towarzystwo. Do Zjednoczonych Emiratów Arabskich wylecieli razem z Klarą.

Cała trójka rodzinny sylwester spędza na plaży. Ania pokazała zdjęcia, które zamykają jej kolekcję publikacji z 2019 roku na Instagramie. Na fotografiach możemy podziwiać ją, wznoszącą toast razem z Robertem. Uwagę przykuwa także kreacja gwiazdy.

Sylwester 2019: Lewandowscy z córką w Dubaju

Ciężarna Lewandowska ma na sobie czarną, przezroczystą suknię, a we włosy wpięty duży, biały kwiat. Robert wygląda równie wakacyjnie – piłkarz zdecydował się na jasne spodenki i białą koszulę z krótkim rękawem. Oboje są na boso. O takim sylwestrowym outficie Ania marzyła od dawna.

Dziękuję za to, że byliście tu ze mną w 2019 roku. PS. Ten rok rozpoczynam na boso… Tak jak kocham najbardziej – napisała trenerka.

View this post on Instagram

2020 ????✨ With all my heart, I wish you a year full of great challenges and for your dreams to come true… ???? thank you for being here with me in 2019????❤ _________________________________ "Zawsze pamiętaj, że Twoja obecność dużo znaczy, że jesteś ważny i kochany, i że dajesz temu światu coś, czego nie daje nikt inny" 2020????✨ Z całego serca życzymy Wam i sobie, aby był to rok zrealizowanych wyzwań i spełnionych marzeń…???? Życzymy Wam również dużo miłości, ciepła i ZDROWIA. Bądźcie dla siebie kochani❣️ dla bliskich i przyjaciół,???? Dziękuję za to, że byliście tu ze mną w 2019 roku????❤ PS. Ten rok rozpoczynam na boso… Tak jak kocham najbardziej ❣️???? #happnewyear2020 #robertlewandowski #annalewandowska #newyear #sylwester

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Jeszcze piękniejsze rodzinne zdjęcie, choć z mniej wylewnym opisem (dołączył ikonę przedstawiającą czerwone serce i butelkę szampana), zamieścił Robert.

View this post on Instagram

❤️????

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Obie publikacje rozczuliły internautów. W komentarzach aż roi się od komplementów i emotikon symbolizujących wyrazy sympatii i uznania.

Do najlepszych noworocznych życzeń dla Lewandowskich dołącza się także nasza redakcja.


Anna, Robert Lewandowscy – Sylwester 2019

Anna, Robert Lewandowscy – Sylwester 2019

Anna, Robert i Klara Lewandowscy – Sylwester 2019

Anna, Robert i Klara Lewandowscy – Sylwester 2019

Robert Lewandowski i Klara na plaży

Robert Lewandowski i Klara na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×