Szukaj

Sylwester 2018 w polskim show-biznesie obfitował w niezwykłe wydarzenia! Wybraliśmy 10 najbardziej sensacyjnych!

sylwester 2018

Sylwester 2018 – co działo się u polskich gwiazd?

Sylwester 2018 już za nami i oficjalnie rozpoczęliśmy 2019 rok. Ostatni wieczór minionego obfitował w wyjątkowe wydarzenia w show-biznesie. Ciąża Agnieszki Kaczorowskiej, pierwsze wspólne zdjęcie Igi Lis i Taco Hemingwaya, selfie Agaty Dudy i Andrzeja Dudy… Wybraliśmy 10 najgorętszych zdjęć z Instagrama!

Sylwester 2018 już za nami,a przed nami – ekscytujący rok 2019. Nie oznacza to jednak, że miniony wieczór zapamiętamy tylko z powodu niezwykłych sylwestrowych koncertów! Gwiazdy z polskiego show-biznesu zaskoczyły swoich fanów kilkoma naprawdę wartymi wspomnienia wydarzeniami. Jastrząb Post wybrał TOP10 informacji, którymi 31 grudnia żyła cała Polska. Oto one!

  1. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży. Gwiazda ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka z Maciejem Pelą. Nie obyło się bez uroczego zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Zobacz.
  1. Maja Bohosiewicz wyszła za mąż. Aktorka po kilku latach zdecydowała się wreszcie zalegalizować swój związek. Do sieci trafiły zdjęcia z wesela i ujęcia jej boskiej sukni ślubnej. Zobacz.
  2. Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu. Iga postanowiła potwierdzić oficjalnie swój związek z przystojnym raperem i udostępniła w Sylwestra pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym. Zobacz.
  3. Ricky Martin został ojcem. Muzyk i jego partner Jwan Yosef doczekali się trzeciego dziecka. Mała Lucia przyszła na świat na kilka godzin przed końcem 2018 roku. Zobacz.
  4. Gordon Ramsey zostanie ojcem. Żona najpopularniejszego kucharza na świecie niedługo powita na świecie kolejne dziecko. Para pochwaliła się cudowną informacją z fanami.Zobacz.
  5. Julia Oleś i Kamil Durczok znów są parą. Po głośnym medialnym rozstaniu Oleś pochwaliła się wspólnym zdjęciem ze swoim ukochanym, wykonanym podczas Sylwestra. Miłość odżyła? Zobacz.
  6. Anna Lewandowska i Marina Łuczenko spędziły Sylwestra razem. Piękne WAGs wraz z mężami balowały w Dubaju do białego rana i zasypały social media przepięknymi zdjęciami.Zobacz.
  7. Sylwester Marzeń TVP miał największą oglądalność. Górskie party Jacka Kurskiego przebiło zabawę TVN w stolicy i Sylwester z Polsatem. Jakie mieli wyniki oglądalności? Zobacz.
  8. Agata Duda i Andrzej Duda zrobili urocze selfie. Takich zdjęć nie widujemy często. Pierwsza Dama i jej mąż strzelili sobie urocze selfie i pochwalili się nim w sieci. Zrobiło furorę! Zobacz.
  9. Elżbieta Romanowska pochwaliła się piersiami. I to w nie byle jaki sposób. Jej zdjęcie rozgrzało Internet do czerwoności. Musicie to zobaczyć! Zobacz.

Bez dwóch zdań – to był emocjonujący Sylwester. 😉

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcia z Sylwestra. To dopiero była szalona noc!

Występ Edyty Górniak na Sylwestrze w TVN przyciągnął najwięcej widzów! Mamy całe show gwiazdy! [WIDEO]

Gwiazdy na nowojorskim balu sylwestrowym: Natalia Kukulska, Anna Czartoryska, Omenaa Mensah, Andrzej Sołtysik


Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Elżbieta Romanowska – sylwestrowa wpadka z piersiami

Elżbieta Romanowska – sylwestrowa wpadka z piersiami

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×