Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Ale jaja! „Despacito” zdetronizował w Sylwestra 2017 inny hit! Tylko jedna piosenka dokonała tak imponującego wyczynu!

Luis Fonsi Despacito Sylwester 2017


„Przez twe oczy zielone” pokonało „Despacito” w Sylwestra 2017

Sylwester 2017 za nami. Wiemy już, że największą oglądalność spośród wszystkich koncertów miał przygotowany przez TVP. Show z Zakopanego przyciągnęło największe grono widzów. Jeszcze przed ostatnią nocą w roku można było spodziewać się, że słupki oglądalności w Dwójce podniesie występ Luisa Fonsi. Wykonane z playbacku Despacito oglądało prawie 7 milionów widzów.

Jacek Kurski triumfuje! Wyniki oglądalności Sylwestra w Zakopanem wryją was w ziemię! TVN i Polsat nie miały szans!

Okazuje się jednak, że to nie portorykański przebój był największym hitem Sylwestra 2017. Zgromadzeni w Zakopanem oszaleli nie tyle na punkcie Despacito, co słynnej piosenki Zenka Martyniuka Przez Twe Oczy Zielone.

Z informacji, którą Jacek Kurski podzielił się na Twitterze dowiadujemy się, że sylwestrowy występ Zenka obejrzało ponad 7,4 mln Polaków.

Sylwestra z TVP oglądało ponad 6 milionów widzów! Królem tej zabawy nie okazał się jednak twórca Despacito. Ponownie berło dzierżył Zenek Martyniuk i jego „Oczy zielone”. Jak widać król może być tylko jeden, co jasno pokazują wyniki oglądalności. Jego występ w piku oglądalności oglądało ponad 7 milionów – informuje serwis Pikio.

To dopiero sztos!

Luis Fonsi rozczarował polską publiczność! Nie na takie wykonanie „Despacito” liczyli fani! „Brak szacunku dla widzów i słuchaczy” [WIDEO]

To dopiero było show! „Miłość w Zakopanem” największym hitem Sylwestra 2017! [WIDEO]

Gwiazdy na Sylwestrze z TVP w Zakopanem 2017/2018: Luis Fonsi, Maryla Rodowicz, Margaret, Michał Szpak

Z jaką stacją spędzasz Sylwestra 2017?Komentarzy: 1


Gość | 1 stycznia 2018, 23:30

Mniejszą o 400 tys, macie złe info


Dodaj komentarz
×