Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!
Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych zdjęć z ceremonii dawno nie widzieliśmy!

Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły wszystkich! Tak pięknych...

Gwiazdy „Gry o tron” wzięły ślub i zaskoczyły...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!
Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem z Kolumbią! Dzieje się!

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze odpoczywają przed meczem...

Drinki, basen i półnagie WAGs. Tak polscy piłkarze...

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!
Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki...

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne...

Dziś niedziela, 24.06.2018

Ewelina Lisowska odpaliła pierwszą petardę! Na próbę koncertu sylwestrowego przybyła w czadowych butach za 4500 złotych!

Ewelina Lisowska butySylwester TVN 2017 w Warszawie – szczegóły

Media od kilku tygodni informują nas o nadchodzących telewizyjnych koncertach sylwestrowych. Widzowie poznali już propozycje wszystkich stacji telewizyjnych, znają gwiazdy, zatem pozostaje tylko wybrać swoich faworytów. Tradycyjnie czarnym koniem sylwestrowej imprezy telewizyjnej jest Sylwester TVN w Warszawie. W tym roku mieszkańcy stolicy 11 raz przywitają Nowy Rok na plenerowej zabawie, jednak obecnie w nowej lokalizacji – na placu Bankowym.

Widzowie TVN zacierają ręce, bowiem już wiadomo, że na scenie TVN wystąpi imponująca ilość polskich gwiazd. Do wyboru do koloru, zatem będzie Beata Kozidrak, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Sound’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk oraz jamajski artysta OMI, twórca przeboju „Cheerleader”. Zabawę poprowadzą prezenterzy TVNMarcin Prokop, Agnieszka Woźniak Starak, Patricia Kazadi, Olivier Janiak, Filip Chajzer oraz debiutująca w tym silnym składzie Gabi Drzewiecka.

Ewelina Lisowska w butach Louis Vuitton

Wszystko wskazuje na to, że fanów TVN czeka świetna zabawa. Od tygodnia trwają prace przygotowawcze na placu Bankowym, stoi już widowiskowa scena, na której odbywają się próby do koncertu. Jedną z gwiazd, na której show szczególnie liczy młode pokolenie, jest Ewelina Lisowska. Piosenkarka na koniec roku przygotowała dla swoich fanów prawdziwą petardę!

Tej nocy poczuję się prawie, jakbym grała swój własny koncert, bo trochę tych wyjść na scenę będzie! Zaśpiewam kilka piosenek, nie tylko swoich – po raz pierwszy zabiorę się też za cover, choć nie zdradzę jeszcze jaki. Cztery razy będę się przebierać, więc będzie na co popatrzeć, ale przede wszystkim zależy mi na tym, aby porwać i rozgrzać publiczność – wyjawiła Ewelina Lisowska dla TV Interia.

Młoda wokalistka jest już po pierwszej próbie akustycznej, na której dopracowała wszystkie szczegóły swojego występu. Choć do Sylwestra jeszcze chwila, Ewelina Lisowska już zaszalała, na placu Bankowym pojawiła się w spektakularnych butach! A przecież to tylko próba!

Okazało się, że Lisowska miała na nogach niezły majątek, jej czarne kozaczki kosztują ponad 4500 złotych! Jest to bowiem markowy bucik Louis Vuitton, o imponującym 8 cm obcasiku.

Aż strach pomyśleć, w czym Ewelina wystąpi 31 grudnia.

Zastanawiasz się nad kreacją sylwestrową? Agnieszka Woźniak-Starak, Cleo i Ewelina Lisowska już wiedzą co na siebie włożyć! [WIDEO]

Ewelina Lisowska niespodziewanie trafiła do szpitala! Piosenkarka przeszła poważną operację!

Ewelina Lisowska jeszcze przed świętami pokazała zdjęcia nowego luksusowego mieszkanka! Pozuje na łóżku i nie jest w nim sama!Ewa Farna czy Ewelina Lisowska? Którą wolisz?

Komentarzy: 6


Gość | 14 stycznia 2018, 19:25

No to chyba Ona była, albo jakiś sobowtór:P W stroju mikołajki paradowała


Gość | 12 stycznia 2018, 22:27

ale z Lisowską byuła? To ja przegapiłem.


Gość | 11 stycznia 2018, 18:48

Przed świętami byłą nowa reklama. CO ty co miesiąc byś chciał…


Gość | 11 stycznia 2018, 11:47

mnie zastanawia kiedy będzie nowa reklama media expertu i czy ona z nimi jeszcze współpracuje hmm?


Gość | 30 grudnia 2017, 16:45

Ewelina jak wchodzi, to włącza i wychodzi – wiadomo


Gość | 29 grudnia 2017, 17:39

Może akurat niskie ceny były włączone i tnaiej były? nigdy nie wiadomo…


Dodaj komentarz
×