Sylwester już dziś, a my sprawdzamy największe imprezy plenerowe i jakie gwiazdy na nich wystąpią

Sylwester 2016/17 w TVN, TVP, Polsat

Sylwester 2016/17 w TVN, TVP, Polsat

Gdzie Sylwester 2016/17 z TVP, Polsatem i TVN-em?

Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Już dziś wielu z nas bawić będzie się na balach i prywatkach. Niektórzy wybiorą koncerty plenerowe, a inni zostaną w domach, by śledzić przed telewizorami występy największych gwiazd. Podpowiadamy, co i gdzie oglądać.

Sylwester z Dwójką 2016/17 – kto wystąpi?

TVP kolejny raz zaskoczyło. Koncert plenerowy miał odbyć się w Toruniu. Ostatecznie jednak zmieniono jego lokalizację. Teraz wiemy już, że gwiazdy wystąpią w Zakopanem. Na scenie zobaczymy między innymi: Marylę Rodowicz, Margaret, Michała Szpaka, Zakopower, Dr Albana, Boney M czy Zenona Martyniuka. Nieoficjalnie mówi się, że Sylwestra z Dwójką poprowadzą dwie pary: Marcelina Zawadzka i Tomasz Kammel oraz Halina Mlynkowa i Stanisław Karpiel-Bułecka.

Zobacz: Szok! TVP na miesiąc przed Sylwestrem zmienia lokalizację koncertu. Już nie Toruń, a…

Sylwester w Polsacie 2016/17 – kto wystąpi?

Sylwester 2016/17, który zobaczymy w Telewizji Polsat, będzie realizowany wprost z Katowic. To tam na scenie pojawią się największe gwiazdy. O wszystkim informowała już sama Nina Terentiew.

W tym roku nasz Sylwester odbędzie się już po raz drugi w Katowicach. Sylwester to jest koncert, podczas którego trzeba zapewnić widzom świetną muzykę, zabawę i różnorodność. Dlatego wystąpi u nas ponad 20 różnych artystów. Na scenie pojawi się m.in. zespół Modern Talking, który na pewno porwie ludzi do tańca, poza tym największe polskie gwiazdy, m.in. Kamil Bednarek, Sylwia Grzeszczak, Bajm, Feel, Ewa Farna, Golec uOrkiestra, Ewelina Lisowska, Enej – przyznaje w rozmowie dla portalu wirtualnemedia.pl

Sylwester 2016/17 w TVN – kto wystąpi?

Sylwestrowa impreza, którą pokaże TVN będzie miała miejsce w Warszawie! To tam na ogromnej scenie wystąpi plejada gwiazd, a wśród nich między innymi: Lady Pank, Cleo, Anna Wyszkoni, Varius Manx, Kombii, Rafał Brzozowski czy LemON.

W której stacji będziecie oglądać Sylwestra?

Zobacz: Jest już nowy singiel Sylwii Grzeszczak „Bezdroża”! Szykuje się hit na sylwestra

Sylwia Grzeszczak - ESKA Music Awards 2016

Sylwia Grzeszczak na Sylwestrze w Polsacie 2016/17

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski na Sylwestrze w Krakowie 2016/17


Sylwia Grzeszczak - ESKA Music Awards 2016

Sylwia Grzeszczak - ESKA Music Awards 2016

Lemon - konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2016

Lemon - konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2016

Rafał Brzozowski

Rafał Brzozowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×